Тема закрыта
Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Послуги з запису
#1
Захотіла моя доня отримати на день народження подарунок у вигляді касети або касет з записом різних дитячих пісень і казок. Хтось візьметься за цю справу?
Касети, якщо цікаво, Hello Kitty. Умови оплати і деталі бажано в ЛС обговорити. Термін до трьох тижнів від сьогодні якщо рахувати.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
#2
Вова у меня есть штук пять кассет (обычных студиек),детских песен,песен с мультфильмов,если надо то подарю.
#3
Хіба на обмін щось підберу. Подарунки якось не по мені брати. Але запис теж актуальний. Бо хоче бачити кицьок на касеті.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
#4
Та в принципі є контент... але я так розумію має бути щось українською мовою?
А скільки років малечі?
#5
Мова в піснях не принципово, хоч з гарних веселих мультфільмів радянських. В казках, якщо є українською, то чудово. Російську теж сприймає, бо ті ж мультики цьому сприяють. Англійську поки що меньше. Хоча бабця старається з нею займатися, бо все життя вчителем іноземної мови пропрацювала.

Буде п'ять в кінці квітня.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
#6
Зрозуміло Smile А скільки загалом касет і по скільки хвилин?
#7
2х54 та 1х74хв.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
#8
нема питань, можу записати Smile
#9
Есть около 10 сказок на виниле.
На когда надо ?
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
#10
Є ще біля трьох тижнів часу
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
#11
Могу Бременских Музыкантов (2LP) с винила записать... ХАЙ-ФАЙно будет Smile
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Послуги з запису00