•  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 93
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 3 Голос(ов) - 3.67 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тим часом в неньці Україні (політика)
Сумно було б, якби я здався.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
(27-06-2015, 09:18 PM)rawavlad Написал: Сумно було б, якби я здався.
Или если-бы чиновника "не проняло"! А сколько таких? Ладно, это уже теология... Пусть будет больше упертых и меньше твердолобых!!!
Это жизнь: расхоти - получишь, выбрось - понадобится, не надо - запомнишь.[Изображение: 136d6ca9a1a0.gif]
Ответ
Знову ж на собі переконався, що почав змінюватися підхід і у військових. Коли ми на початку весни передавали техніку їм, то вимагали не тільки, щоб вона була в бездоганному технічному стані, а й щоб зовнішній вигляд у неї був наче на парад українських військ на Червоній площі.
Тепер, коли просять допомогти в відновлені чи профілактиці, то ми так з іронією питаємо,- вам малювати?
Нафіга, як вона через півгодини ТАМ може згоріти,- чуємо у відповідь.
НАРЕШТІ ВОНИ ДОПЕРЛИ!
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Риспект Мишке!!!

Ответ
Ну и в заключение истории Big Grin

Цитата:«Відкрите небо» в аеропорту міста Одеса
Починаючи з наступного тижня в міжнародному аеропорту «Одеса» планується застосувати принцип «відкритого неба». Це продовження есперименту який з 2 квітня 2015 року застосовано в «Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького». «Відкрите небо» означає, що Українська авіаційна влада в односторонньому порядку зніме обмеження щодо виконання польотів по кількості призначених авіаперевізників і рейсів.
Винятком на даний момент є лише напрямок Одеса-Стамбул, за яким декільком авіаперевізникам надано право на здійснення 14 регулярних рейсів на тиждень – максимум, який дозволений діючою двосторонньою угодою між країнами.
Починаючи з 30 червня Державіаслужбою буде направлено листи авіаційним владам інших держав з пропозицією зняти обмеження на польоти в аеропорт Одеса. Також листи будуть направлені до лоукост-компаній з пропозицією здійснювати необмежену кількість польотів до аеропорту міста Одеса. Державіаслужба зробить усе можливе для залучення лоукост-компаній до аеропорту міста Одеса.
Сподіваємося, що цей експеримент надасть поштовх для розвитку туризму та бізнес зв’язків в південному регіоні України.

http://www.avia.gov.ua/news/novyny/news_avia/24141.html
Ответ
А "плюсы" как обычно в своем репертуаре - продолжают лить грязь на Мишку. До чего же противно смотреть их новости...
Ответ
Пишут что борд где-то под Киевом....
   
Ответ
На своем направлении пока не видел, увижу - свистну: )
Ушел в себя.
Ответ
А у нас весело )))) Фейсбук-міністр розігнав всіх гайців миколаївщини ))))
https://news.pn/ru/public/137038
Ответ
Кажуть що спецстойло зміюк привіз із собою...
Ответ
(01-07-2015, 01:52 PM)Sirkon Написал: Кажуть що спецстойло зміюк привіз із собою...
Угу.... Буду перекваліфіковуватись в пішохода та велосипедиста )
Ответ
краще в лижника
   
Big GrinBig GrinBig Grin
Ушел в себя.
Ответ
Цей самий фейсбук-міністр на "очній ставці" у фейсбуці фактично спалився у кришуванні бурштинового свавілля

http://life.pravda.com.ua/society/2015/06/2/194898/
http://www.automaidan.org.ua/01072015.html
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
я коли був на Волині, а то за кількадесят км від бурштинової рівненщини, то мені місцеві таких речей за той бурштин понарозказували, що коси дибки стають...
Ушел в себя.
Ответ
(01-07-2015, 03:51 PM)YURCO Написал: я коли був на Волині, ... що коси дибки стають...

Шкода, що в мене тільки одна, й та з "реверсу" Big Grin
а то б й на лисині волосся дибки стало Wink

а взагалі, маса колег ще з початку 2000-х, цією фігньою займались
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 93
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
4 Гость(ей)

Тим часом в неньці Україні (політика)3.673