MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум
А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - Версия для печати

+- MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум (http://mk90.net/forum)
+-- Форум Кассеты (http://mk90.net/forum/forum-1.html)
+--- Форум Курилка (http://mk90.net/forum/forum-94.html)
+--- Темы: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? (/thread-621.html)



RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - Sirkon - 15-11-2014

а как она влезла на 46 минут ??? Там же её более чем 70 минут..


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - ironman71 - 15-11-2014

(15-11-2014, 09:21 PM)Sirkon Написал: а как она влезла на 46 минут ??? Там же её более чем 70 минут..

Напевно компіляція на тему death magnetic Smile


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - Sirkon - 15-11-2014

Юра YURCO, цю несправедливість потрібно негайно виправити Big Grin


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - YURCO - 15-11-2014

мне уже такой же (глупый) вопрос Виталя Минолтист задавал о Квине на этой кассетке
[attachment=14454]
Серега, ты не поверишь: 08 влез на сторону Б, а на стороне А записаны Гараж и СиМ ... загадочная компрессия под названием "выборка под себя", когда пишу бест, то пишу только самое яркое ... Smile))


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - Sirkon - 15-11-2014

До речі, якщо хочеш виправити свої враження від якості звучання Death Magnetic, його потрібно слухати з правильного носія - вінілу, або його копії на компакт-касеті Wink
(15-11-2014, 09:28 PM)YURCO Написал: ... СиМ ... .

S&M взагалі потрібно слухати весь підряд, там немає чого викидати - то вже є "зе бест" майже на дві 90-хвилинних касети - в якості подарунка можу тобі його записати, ТДК Д підійде?


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - YURCO - 15-11-2014

питання не в "якості звучання", а в сприйнятті конкретних пісень, сподобалися мені "до сліз" три речі з нього, от я їх і катанув собі для душі на відмінну касетку: the judas kiss, suicide&redemption, the unforgiven III - якраз на 46 хв Smile
(15-11-2014, 09:28 PM)Sirkon Написал: До речі, якщо хочеш виправити свої враження від якості звучання Death Magnetic, його потрібно слухати з правильного носія - вінілу, або його копії на компакт-касеті Wink
(15-11-2014, 09:28 PM)YURCO Написал: ... СиМ ... .

S&M взагалі потрібно слухати весь підряд, там немає чого викидати - то вже є "зе бест" майже на дві 90-хвилинних касети - в якості подарунка можу тобі його записати, ТДК Д підійде?

не тра - коли переслуховував і перезаписував металліку, пісні, що повторювалися, не записував - така в мене дурна логіка процесів Smile


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - ironman71 - 15-11-2014

а мені захотілось Snakes 'N' Ladders послухати.
Да вибачать мене сусіди, не можу We Are Animals тихо слухати Smile


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - YURCO - 15-11-2014

в мене з цим проблем нема - живу в селі у власному будинку - можу погудіти, якщо мої не сплять, а сусіди пофігу Smile


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - meloman1 - 15-11-2014

(15-11-2014, 09:52 PM)YURCO Написал: в мене з цим проблем нема - живу в селі у власному будинку - можу погудіти, якщо мої не сплять, а сусіди пофігу Smile

Гарно тобі! У справжнього меломана неповинно бути сусідів!Big Grin


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - YURCO - 15-11-2014

Костя, не знаю чи гарно, а от добре це точно - ніхто не вякає, щоб зробив тихіше, а влітку картопельку всім кутком під мановар сапають і нічого - звикли за 7 років напевне Smile)))


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - meloman1 - 15-11-2014

(15-11-2014, 10:06 PM)YURCO Написал: Костя, не знаю чи гарно, а от добре це точно - ніхто не вякає, щоб зробив тихіше, а влітку картопельку всім кутком під мановар сапають і нічого - звикли за 7 років напевне Smile)))

Вау,Юро,картоплю під Мановар-це БОМБА! Хотів би я на це подивитися!Smile


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - YURCO - 15-11-2014

приїзди - побачиш Smile

На ночь глядя: ametystium 2006 - emblem

[attachment=14458]


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - meloman1 - 16-11-2014

Слушаю такой сейшн на росс. лиц. CD- DEEP PURPLE-Days may come and days may go,The California rehearsals-June 1975. Учавствуют: Ковердэйл,Хьюз,Болин,Лорд,Пэйдж. Классно слабали,чертяки!


RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - Sirkon - 16-11-2014

Слушаю Virgin Steele ‎– The Marriage Of Heaven And Hell (Part Two). Ещё когда-то записали мне с винила, хотел найти себе в коллекцию, а фиг там - редкость большая... Sad




RE: А что сейчас звучит из твоих динамиков??? - ironman71 - 17-11-2014

Записую та й слухаю The Chemical Wedding Брюса Дікінсона.
Класна робота !!!