MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум
Тим часом на росії - Версия для печати

+- MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум (http://mk90.net/forum)
+-- Форум Кассеты (http://mk90.net/forum/forum-1.html)
+--- Форум Курилка (http://mk90.net/forum/forum-94.html)
+--- Темы: Тим часом на росії (/thread-1094.html)

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60


RE: Тим часом у Росії - owlman - 02-09-2015

(02-09-2015, 10:36 PM)veter7777777777 Написал:
(02-09-2015, 06:44 PM)owlman Написал:
(02-09-2015, 04:58 PM)veter7777777777 Написал: подымает тарифы не обосновано

Обгрунтовано. Такої дешевої електроенергії, як її продають населенню, в Україні не існує. Шалені кошти компенсації різниці тарифу від ринкової вартості оплачується бюджетом.
Навіть атомники, котрі хваляться дешевизною енергії мають такі цифри тільки через те, що залазять країні в кишеню і не враховують вартості закриття енергоблоків АЕС.
В Туркмении дешевле, и не только электричество, в Украине столько атомных электростанций, что нам бесплатно должны давать электричество.

(Обгрунтовано) - это если бы зарплаты были как в Европе.

Європейська зарплата - це наслідок європейської ефективності праці та європейської практики відстоювання своїх прав.
А відстоювання прав - це коли в країні є партії зі своїми програмами і зобов'язаннями, а не популізм, культ особистостей і гречка.

(Доречі, якщо дійсно цікавить ринкове ціноутворення на енергоносії та комунальні послуги - поцікавтесь, скільки німці платять за опалення)

Шару усі лю[censored], але чому держава має платити за олігархів і українців з європейськими зарплатами?
Хай платять ринкову ціну і вчаться заощаджувати. Для інших наскільки можливо передбачена субсидія.

А ще, ви знаєте, куди йдуть гроші за електроенергію?
Державні і ваші особисто?

Ядерне паливо для аес купляють в Росії, туди само повертають відпрацьоване.

Тож якщо ви Ляшко - можете і далі кричати про безкоштовну енергію і опалювати повітря нагрівачами і лампами ілліча.
Або просто зрозуміти, що тариф наближений до ринкового стимулюватиме енергозбереження і знижуватиме потік грошей в Росію - за паливні елементи аес, зберігання відходів, вугілля, газ.

Є ще аспект ядерної безпеки на закриття блоків в країні грошей - близько нуля, а блокам вже по 30-ку, там мікротріщини йдуть. Хочете побачити перспективу понаднормової експлуатації аес - поїдьте у прип'ять.

P.s.
Звикайте за все платити і відповідати, або не помітите, як опинитесь в Лугандонії...


RE: Тим часом у Росії - gnat41 - 03-09-2015

Зачем Вы злые такие стали? Я буду писать с ненормированной лексикой. Я в Москве, Рававлад чуть ли не самый "западенец" по географии. Я пишу кратко - одним предложением, он объясняет Вам долго и по доброй воле. Что не понятно? Если не понятно - "идите в жопу". А Юра Вам правда мира желает, и не только Вам как украинцам, но и всем. Налоги платяться не спрашивая зачем и ку4да. Ежели Украина станет первым государством где жители решают куда платить налоги, то я в первых рядах попрошу гражданства. Спасём всех котят. И щенят.


RE: Тим часом у Росії - rawavlad - 03-09-2015

(02-09-2015, 11:58 PM)owlman Написал: Звикайте за все платити і відповідати, ...
Я от ніяк не зрозумів цієї фрази. Я за все плачу і за все відповідаю, але в Німеччині не опиняюсь та й не планую.
По поводу терміну експлуатації енергоблоків теж не зрозумів. Є амортизаційні відрахування. За рахунок них проводяться або капітальний ремонт, або закуповується нова техніка. Що там голосно говорять - порвемо відносини з РФ НАЗАВЖДИ. Добре! Паливо для АЕС де будете купляти? А нові ядерні реактори де? Не будете? Енергію для країни де будете брати - солому палити і дрова плануєте?
Думаю Роман Лакібой чудово знає фразу Д. Пальмерапона "У нас немає вічних союзників і у нас немає постійних ворогів; вічні і постійні наші інтереси. Наш обов'язок - захищати ці інтереси."
(02-09-2015, 11:58 PM)owlman Написал: ...можете і далі кричати про безкоштовну енергію і опалювати повітря нагрівачами і лампами ілліча.
Або просто зрозуміти, що тариф наближений до ринкового стимулюватиме енергозбереження...
В мене 100% освітлення світлодіодними за виключенням вітальні, бо там димер стоїть. По газу вкладаюся в мінімальну норму, що дозволяло платити найменьший тариф. Вікна дерев'яні двохпакетні, стіни і стеля утеплені. В окремих місцях стоїть "тепла підлога" з таймерами. І всеодно я думаю за сонячні батареї і колектори не через ринковий тариф, а через певну свою ментальність. І дивно мені, що генеруючих потужностей в країні надлишок, а гріємося газом майже всі. Якщо дивитися об'єктивно, то відбувається процес деіндустріалізації в країні. І очолює цей процес прем'єр-міністр теперішній. Сподіваюсь це ненадовго.


(03-09-2015, 01:01 AM)Александр Гуров Написал: .. "идите в жопу"..
Як приємно, що хоч хтось пам'ятає слова Ф.Раневської


(02-09-2015, 09:39 PM)Ниро Написал: Проукраiнська коалiцiя дала трiщiну!
Жодної тріщини. Об'єктивна критика планів і дій дозволяє на початковому етапі виправити помилки і запобігати незворотнім деструктивним процесам.




RE: Тим часом у Росії - owlman - 03-09-2015

Зачем же так себя ограничивать: не секрет, что в любом демократическом обществе люди имеют влияние на формирование бюджета и внешней политики. Берите гражданство любой страны с устоявшейся демократией, голосуйте за партию мира и котиков и влияние на то, куда идут налоги.

В Украине пока таких простых механизмов нет, ибо в политике гречка, культ личности, популизм. Но и у нас может появится 'партия котиков', когда избиратель перестанет вестись на байки про колбасу по 2.20 , дармовые энергию и газ.


RE: Тим часом у Росії - owlman - 03-09-2015

(03-09-2015, 06:39 AM)rawavlad Написал: А нові ядерні реактори де? Не будете?

Нові реактори - це дорого.
Показово, що Франція з міркувань економічної доцільності та безпеки вирішила поступово виводити з експлуатації АЕС і не вводити нові реактори.
Я правда не знаю точно, чим компенсуватимуть, напевно як і Німеччина - зро[censored] ставку на вітер-сонце-біомасу.


(03-09-2015, 06:39 AM)rawavlad Написал: В мене 100% освітлення світлодіодними за виключенням вітальні, бо там димер стоїть. По газу вкладаюся в мінімальну норму, що дозволяло платити найменьший тариф. Вікна дерев'яні двохпакетні, стіни і стеля утеплені. В окремих місцях стоїть "тепла підлога" з таймерами. І всеодно я думаю за сонячні батареї і колектори не через ринковий тариф, а через певну свою ментальність. І дивно мені, що генеруючих потужностей в країні надлишок, а гріємося газом майже всі. Якщо дивитися об'єктивно, то відбувається процес деіндустріалізації в країні. І очолює цей процес прем'єр-міністр теперішній. Сподіваюсь це ненадовго.

До ще сусіди не ходять радитись, як заощаджувати? Гадаю, прийдуть, як припече.

І, яка різниця, чи спалюється газ, чи вугілля, або спрацьовуються паливні елементи на аес - усе це коштує грошей.




RE: Тим часом у Росії - malgram - 03-09-2015

Вот кто у нас в "курилке"? Образованные, состоявшиеся личности, имеющие свое мнение и понятие о жизни, т.к. немалый ее опыт уже присутствует... По этому даю ссылку на данный сюжет без комментариев - каждый поймет и без этого:
http://distalo.ictv.ua/ua/index/view-media/id/91310/page/4/t/1/album/626
Я не люблю участвовать в диспутах на тему современной политики - мало данных для анализа... зомбоящик врет не краснея, в инете крупицы информации... сложно решить задачу не имея всех начальных данных. Просто стараюсь отталкиваться от понятия "Итого".Вот и эта власть уже более года и что??? Что в сухим остатке? Продолжать смысла не вижу Sad Каждый это сделает сам и, что вполне вероятно, будет прав, ибо у каждого своя правда. ИТОГО?



RE: Тим часом у Росії - rawavlad - 03-09-2015

(03-09-2015, 09:12 AM)owlman Написал: До ще сусіди не ходять радитись, як заощаджувати? Гадаю, прийдуть, як припече.
Ви знаєте - НІ. Їх не пече. А я, дурний, їздив через півсела до чоловіка, який має сонячний колектор на консультацію.

(03-09-2015, 09:12 AM)owlman Написал: І, яка різниця, чи спалюється газ, чи вугілля, або спрацьовуються паливні елементи на аес - усе це коштує грошей.
Вугілля це автоматом зайві кошти на екологію шукати треба. АЕС найдешевше. Але в нас таке відчуття наче найвищі посадовці країни це Галактична імперія, а окремі фізичні особи це Foundation з романів А.Азімова.
Послухати засідання уряду, то ні слова про розвиток промисловості. Чули щоб щось говорили про машино, авіа чи ракетобудування, хімічну чи металургійну промисловість. Можливо про розвиток ІТ-технологій чули із вуст прем'єра. Добре, іде війна. Яке таке озброєння чекаємо від західних партнерів? Протитанкові ракети може "Джевеліни"? Так українські краще. Уряд що зробив щоб завантажити свої підприємства? Може нам танки треба "Абрамси"? Так наші чим гірші?




RE: Тим часом у Росії - МихалыЧ - 03-09-2015

(03-09-2015, 09:39 AM)rawavlad Написал: Добре, іде війна. Яке таке озброєння чекаємо від західних партнерів? Протитанкові ракети може "Джевеліни"? Так українські краще. Уряд що зробив щоб завантажити свої підприємства? Може нам танки треба "Абрамси"? Так наші чим гірші?

К сожалению там больше можно руку нагреть.



RE: Тим часом у Росії - owlman - 03-09-2015

rawavlad,

Атом не дешевше точно. Пора[censored]те у скільки нам чорнобиль обходиться. Хто за нього, атомники платять?

А що на заес дрібні аварії вже нормою стали... зате в атомників для безпеки ікона стоїть.

А ті, кому зараз не пече радитись підуть, коли виросте тариф: подивляться на пана, який менше усіх платить, і будуть економити.
Шкода, що в нас у багатоквартирних будинках досі не зроблено регулювання опалення за принципом чим менше тепла береш, тим менше платиш. Це стимулює батарею прикручувати. Мої знайомі в Польщі температуру взимку тримають на рівні 14-16°, і задоволені, що менше платять.

P/s Знайшов цікавий документ по темі, у вкладенні

Коротше, почали з росії, а вийшли на чтотамухохлов.





RE: Тим часом у Росії - owlman - 03-09-2015

Бурятам Путіна все ніяк в Росії не сидиться: воюють у Сирії на стороні Асада.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/syria/11840713/Russian-troops-fighting-alongside-Assads-army-against-Syrian-rebels.html

[attachment=21361]


RE: Тим часом у Росії - rawavlad - 03-09-2015

(03-09-2015, 10:02 AM)owlman Написал: Мої знайомі в Польщі температуру взимку тримають на рівні 14-16°, і задоволені, що менше платять.

P/s Знайшов цікавий документ по темі, у вкладенні
Витяг з цікавого документа:
"За даними «Нафтогазу» в 2014 році:
• на 40-50% знизила споживання газу промисловість;
• на 40% зменшили споживання газу підприємства ТЕК;
• на 17% зменшили споживання бюджетні організації;
• Лише 1% (!) газу «зекономило» населення."

Можно у Нафтогаза дізнатися наскільки зменшилися обсяги виробництва в Україні. Металургійні, хімічні підприємства, що були орієнтовані на російський ринок зрозуміло що зменшили споживання. Донецьк, Луганськ зменшили споживання тепла та електроенергії, бо більшість житла розбомблено. Крим гарантовано викинули зі статистики і по газу, і по теплу, і по електроенергії.
Ось таке маніпулювання цифрами виходить у Нафтогаза.
Населення свої 15 млрд. всеодно спалить. Але ці обсяги перекриває власний видобуток. А от коли держава купляла газ по одним з найвищих цін в Європі, а потім приватним структурам субсидувала частину видатків, це незрозуміло.

По Польщі чи взагалі Східній Європі. Там, як правило, власник приватного будинку має або котел на декілька видів палива, або два котла. Палять дровами всі дні, крім вихідних і святкових. В ці дні включають газ. Ніхто таких низьких температур не допускає - 14°С. Німці ще круче рахують. Визначають найхолодніший місяць за прогнозами. Висталяють автоматику на підтримання мінімальної температури для підтримки життєдіяльності в приміщені, а самі в Єгипет, Грецію чи Туреччину. Виходить дешевше, ніж дома сидіти.




RE: Тим часом у Росії - gnat41 - 03-09-2015

(03-09-2015, 06:39 AM)rawavlad Написал:
(03-09-2015, 01:01 AM)Александр Гуров Написал: .. "идите в жопу"..
Як приємно, що хоч хтось пам'ятає слова Ф.Раневської
У меня и подпись на этом форуме от неё.



RE: Тим часом у Росії - rawavlad - 03-09-2015

(03-09-2015, 09:49 AM)Slik Написал: К сожалению там больше можно руку нагреть.
Якби тільки це. Всі свої прорахунки і невдачі списують не на власну бездарність і безвідповідальність, а на війну. Все чекають якихось міфічних поставок летальної диво-зброї, яка всіх ворогів вмомент покладе чи розгонить. Нова техніка в армії це сотні годин навчань, підготовки, інфраструктури, сервіса, інструкторів, логістики. Де той час, матеріальні та технічні ресурси etc. збираються взяти? А от відтягнути персонально свою "смерть" на політичній арені можно.
P.S. Може модератор все б це "снёс" до дідька. Або перекинув в іншу тему.




RE: Тим часом у Росії - rawavlad - 03-09-2015

Греф призвал россиян готовиться к сильным колебаниям рубля
Российская валюта будет очень волатильной все последующие годы, считает глава Сбербанка
http://www.interfax.ru/business/464495?df

Новое падение нефтяных цен может стать критичным для России
Американцы снижают себестоимость сланцевой добычи


Добывающие компании США объявили вчера о технологической возможности существенно снизить себестоимость сланцевой добычи. Пока речь идет о добыче газа, но, вероятно, не за горами снижение себестоимости и нефтедобычи.
http://www.ng.ru/economics/2015-09-03/4_oil.html
Первая забастовка "российского" Крыма
Девятые сутки бастует «Стрелка» — Керченский стрелочный завод.

http://svpressa.ru/economy/article/130986/

Найбільше я вражений розміром з/п. Ми своїм людям практично стільки ж платимо але в гривнях, тобто від 5 до 12 тис. грн. Питання - НАХРЄНА ВАМ БУЛА ТА РФ!!!


RE: Тим часом у Росії - veter7777777777 - 03-09-2015

(02-09-2015, 11:58 PM)owlman Написал:
(02-09-2015, 10:36 PM)veter7777777777 Написал:
(02-09-2015, 06:44 PM)owlman Написал:
(02-09-2015, 04:58 PM)veter7777777777 Написал: подымает тарифы не обосновано







Тож якщо ви Ляшко - можете і далі кричати про безкоштовну енергію і опалювати повітря нагрівачами і лампами ілліча.

P.s.
Звикайте за все платити і відповідати, або не помітите, як опинитесь в Лугандонії...
Вот это совсем не понял, причем здесь ваш Ляшко? Может ещё и цену на топливо распишите (как Сеня про газ), а то нефть в 3 раза упала в мире, а в Ураине на бензин (плохого качества) цена не сдвинулась.