Рейтинг темы:
  • 2 Голос(ов) - 5 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кто в курсе что с e-bay и pay-pal?
#43
Кенігштейн розповів про російський слід у гальмуванні впровадження PayPal в Україні

http://www.hromadske.tv/economics/kenigs...-galmuvan/

Радник львівського міського голови з питань інвестицій та іновацій Ілля Кенігштейн в ефірі Громадського розповів про «російський слід» у ситуації із впровадженням в Україні платіжної системи PayPal.

Він прокоментував свій пост у Facebook про російський вплив на рішення міжнародних компаній та їх присутність в Україні.

Кенігштейн розповів, що на зустрічі представників України, серед яких був представник НБУ, з PayPal було поставлено питання про те, коли та за яких умов система може вийти на український ринок, проте українці грунтовної відповіді не отримали.

«Наші месседжі до PayPal завджи були єдиними. Ми приїхали і було враження, що з їх боку не було підготовки, вони не розуміли про, що вони говорять. Не було ніякої домашньої роботи з їх боку зроблено. Ми не почули причини, чому вони не хочуть заходити в Україну. Вони нам говорили про те, що нам необхідно змінювати законодавство. Зрозуміло, що у законодавстві зроблено 2 кроки з 10 і цього недостатньо. Але ми почали робити перші кроки», – сказав він.

Кенігштейн вважає, що представники PayPal не були підготовлені до зустрічі з української стороною.

«PayPal були не готові до зустрічі. Далі було емоційне рішення, про те, що вони на даний момет не бачать перспектив і так далі. Це те саме, що PayPal написав мені рік тому. Я зрозімів, що за рік прогрес, який був, привів нас у точку, звідки ми почали. Представник PayPal озвучив емоційне рішення. Я зі свого боку зробив емоційну заяву, по те що PayPal веде себе по відношенню до України неадекватно», – сказав він.

«Мені незрозуміло, чому країна, яка веде війну з моєю країною, вирішує будуть тут американський сервіс», - прокоментував Кенігштейн тиск з боку російського офісу PayPal.

Раніше Кенігштейн в ефірі Громадського заявив, що PayPal стане сигналом для міжнародних інвестицій в Україну. Своєю чергою, Нацбанк пообіцяв створити умови для виходу PayPal на український ринок.
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
  


Сообщения в этой теме
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 23-03-2015, 04:28 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 23-03-2015, 08:37 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 06-04-2015, 04:28 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 26-06-2015, 10:11 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 28-07-2015, 07:50 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 05-08-2015, 08:35 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 07-11-2015, 02:09 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 07-11-2015, 03:10 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от Sirkon - 07-11-2015, 10:55 PM
RE: Кто в курсе что с e-bay и pay-pal? - от owlman - 11-03-2016, 01:57 AM

Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
2 Гость(ей)

Кто в курсе что с e-bay и pay-pal?52