Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Якісний і надійний ремонт підсилювача в Києві
#1
Мій підсилювач Dual CV1200 з часу покупки працює неідеально.

Він не починає працювати на низькій гучності, треба спочатку на середній гучності увімкнути, переконатись, що обидва канали працюють - і тоді вже працює нормально.

Порадьте, хто зробить ремонт з душею - за рідною схемою, замінить нормальними деталями симетрично по 2-х каналах, і подивиться, які деталі спрацьовані теж на перспективу варто замінити.

Підсилювач працює з акустикою Celestion Ditton 15xr.
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
#2
Евгений из Донeцка хорошо делал ремонты. Если речь идёт об усилителе, то не просто перепайка конденсаторов в питании, пропшикивание регуляторов очистителем контактов и протирание от пыли, а подстройка тока покоя и т.д. по мануалу, чтобы потенциал звучания аппарата действительно раскрылся в полной мере.
Сейчас у него дел вагон и маленькая тележка, тем более в имеющихся условиях… А будет ли потом производить ремонты, сказать сложно.
Многие рекомендуют Игоря http://mk90.net/forum/member.php?action=profile&uid=133
Только вопрос, готов ли связываться с пересылками. Косметическое состояние аппарата, чаще всего, ухудшается именно во время пересылки. Исходя из своих приоритетов, можно попытаться поискать патриотичного человека, который нормально сделает.
И ещё, не всегда высокая стоимость ремонта означает ответственный и скрупулёзный подход к делу. Всё зависит от человека.
Ответ
#3
Гриша, а Слава не робить таку роботу ?
Ушел в себя.
Ответ
#4
(25-03-2020, 08:27 AM)YURCO Написал: Гриша, а Слава не робить таку роботу ?

Так, робить.
Н-ну кількість років тому Слава казав, що він готовий взятись за умови надання акустики (щоб не ризикувати своєю, якщо підсилювач спалить).

Не пам'ятаю, чому саме, але я зробив висновок, що це не типова задача для Слави і вирішив чекати нагоди віддати на ремонт/діагностику спецу по підсилювачах.
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Якісний і надійний ремонт підсилювача в Києві00