Опрос: Вы используете системы шумопонижения?
Да, использую Dolby B/С
14.81%
Да, использую Dolby S
0.93%
Да, использую, но не Dolby
3.70%
Категорически против
18.52%
Не использую, но ничего против не имею
62.04%
Всего
108 голос(ов)
100%
* Вы проголосовали за этот ответ.

  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 627
  • 628
  • 629(current)
  • 630
  • 631
  • ...
  • 774
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 19 Голос(ов) - 4.26 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мир аудиокассет
Вам, "письменникам", одне, а мене як завжди в омут тяне. Була елементарна задача - зібрати всі 180хв., бо вроді як їх небагато.)
Тепер сиджу й думаю - А то тобі треба було?!)
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
А я б поюзав би Big Grin
Ушел в себя.
Ответ
(08-10-2017, 08:30 AM)YURCO Написал: А я б поюзав би Big Grin
Максимальную пробовал AXIA-150 - уж очень нежная пленка, если механика на деке чуток не в порядке - сразу пленка "уезжает", а 180... ну микроны...
Боюсь 180 - не только перематывать нельзя, но и в деку вставлять не рекомендуется Big Grin
Это жизнь: расхоти - получишь, выбрось - понадобится, не надо - запомнишь.[Изображение: 136d6ca9a1a0.gif]
Ответ
   

Big GrinBig GrinBig Grin
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
Вот уж халтурщики!
Они даже в слове FAKE умудрились ошибку допустить Smile
Мы делили апельсин.
Много наших полегло...
Ответ
Кто нибудь видел такую запечатанную?
   
И что это за прикол, хром, но играть как нормал?
Мы делили апельсин.
Много наших полегло...
Ответ
Володя ранее выкладывал эти кассеты уже.
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
(10-10-2017, 03:07 PM)Liglem Написал: Кто нибудь видел такую запечатанную?
И что это за прикол, хром, но играть как нормал?
Обговорювали не так давно. Для студій були. Упаковка звичайна прозора стрічка. Ящиками недавно продавалися в Німеччині.

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Нашел...
Аж в апреле было. Запамятовал. Smile
Мы делили апельсин.
Много наших полегло...
Ответ
Ось вона, найкраща серед касет для чоловіків )))

Gillette Cassette C-60 Loaded Blank Cassette

   
Ответ
до речі, цікаво представлений цей Джіллетт на ринку - завантажена чиста касета. Хіба були інші, незавантажені? Чи просто порівнювали з катушками?
Ответ
Якщо можливо комусь цікаво...

Я от не зміг сидіти спокійно без недостатньої мені інформації і почав "копати". І от що "накопав", небагато, але ж все таки Smile

Вирізка із журналу Billboard, за 21 серпня 1971 року.
   

Ну і сам жужль-переклад, я його не редагував, мені достатньо англійської версії , сприймайте "as is":

Цитата:GILLETTE ТЕСТ-МАРТИЙ БІЛИЙ КАСЕТНИЙ ЛІНІЙ

BOSTON-Gillette розпочав свою бланкову програму маркетингової тестування в Касеті в Лос-Анджелесі, Атланта і Буффало.
Це маркетинг під своїм ім'ям дві лінії гамма-залізниці; стандартний бренд в 30, 60, 90 і 120-хвилинних довжинах та лінії збільшення (називається "Професіонал") на 60 і 90-хвилинну довжину
Розповсюдження буде керуватися внутрішніми продажами компанії Gillette у масових торговельних, дисконтних та спеціалізованих магазинах, аудіофілах і аптеках. Лінія збільшення буде спрямована в першу чергу на точки hi-fi.
Компанія не планує поза межами дистрибуції під час своєї тест-маркетингової програми, яка може тривати від 9 до 12 місяців ", щоб ми змогли краще виправити ринок на упаковці, викупі, ціноутворення тощо", - заявив представник компанії. .
Обидві лінії будуть упаковуватися двома способами: блістерна та картонна рукав. Упаковка складається з однієї касети в коробці з кольоровою графікою. Стандартна лінія буде упакована в блакитну коробку із золотим написом, тоді як лінія збільшення буде "одягнена" у золоту коробку з синіми написом.
Стандартна лінійка буде оцінюватися "конкурентоспроможними для Memorex, 3M, BASF і TDK, а не товарів приватної марки", і лінія збільшення буде "трохи вище стандартної лінії", сказав прес-секретар.
Gillette дасть дилерам вступні надбавки і зробити дисплеї та інші засоби продажу мерчандайзингу доступні. Тестовий пробіг буде підтримуватися рекламою споживачів.

Тобто, це був тест нового ринку, який виявився для них, як ми бачимо, невдалим.
Ответ
Скромный приход.

Эскизы(ов)
   
Нет записи прекраснее на свете, чем запись на компакт - кассете...
Ответ
   

На eBay для поклонников фильма продают...

   

https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=gu...e&_sacat=0
Ответ
Щойно прийшла посилка з Японіі. Вперше мені продавець практично з любов'ю надсилає касету.
Не хочеться розгортати.)
Technics RT-60XA 1977-78 без римської ІІ й ще старим написанням Technics.
       
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 627
  • 628
  • 629(current)
  • 630
  • 631
  • ...
  • 774
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
86 Гость(ей)

Мир аудиокассет4.2619