Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Подарю,или Приму в дар
#16
(03-02-2015, 02:16 PM)Alex Написал:
(12-12-2014, 11:25 PM)meloman1 Написал: Приму в дар БП на 3V и 9V для кассетного и СД портативных плееров. С уважением,Константин.

Нашел. В упаковке.
Sony AC-ET305K2
3V 500mA

Вот такое гнездо в плеере,если подходит БП,высылайте НП:    
Героям Слава!
Ответ
#17
Вот такое гнездо в плеере,если подходит БП,высылайте НП:
[/quote]

Уехал...
Ответ
#18
(03-02-2015, 07:53 PM)meloman1 Написал:
(03-02-2015, 02:16 PM)Alex Написал:
(12-12-2014, 11:25 PM)meloman1 Написал: Приму в дар БП на 3V и 9V для кассетного и СД портативных плееров. С уважением,Константин.

Нашел. В упаковке.
Sony AC-ET305K2
3V 500mA

Вот такое гнездо в плеере,если подходит БП,высылайте НП:

Вы блок питания получили???
Ответ
#19
Получил.Подключил,работает! Сейчас сижу и слушаю ELTON JOHN-The Very Best. Спасибо,Александр! Будьте здоровы!
Героям Слава!
Ответ
#20
Подарую ось ці фільми http://hi-fidelity-forum.com/forum/threa...pid2868585 та мінідіск Sony 1 Gb в дуже гарному стані.Можна в одні руки,чи у різні.Відправлю НП по Україні,окрім окупованих теріторій.
Героям Слава!
Ответ
#21
Колеги,дуже потрібен шелл стандартний з кріпленням SME. Прийму в дар або куплю за недорого. З повагою,Костянтин.
Героям Слава!
Ответ
#22
Колеги,потрібен такий кабель доя з'єднання медіаплеєра з ноутом довжиною від 3 м.,з одного кінця стандарт. Юсб,з іншого квадратний.

   
Героям Слава!
Ответ
#23
(29-02-2016, 01:21 AM)meloman1 Написал: Колеги,потрібен такий кабель доя з'єднання медіаплеєра з ноутом довжиною від 3 м.,з одного кінця стандарт. Юсб,з іншого квадратний.

Другий кінець такий?
[Изображение: 132-01-b.jpg]
Навіщо такий довгий? Є всі шанси отримати відверту китайщину... Будеш потім ламати голову чому комп та плеєр не бачать один одного. Для такої довжини клас кабеля повинен бути або 22AWG (максимальна довжина 3,33 м) або 20AWG (максимальна довжина 5,0 м). Все інше викидай у смітник.
Ответ
#24
Просто м.плеєр стоїть у стійці і підключений до мд-деки та ав-ресивера. Мамі технічно складно все відмикати/вмикати щоби мені до ноута підключити.
Другий кінець саме такий.
Рідний кабель 30 см.
Героям Слава!
Ответ
#25
В мене колись в офісі валявся, здається якраз триметровий, але клас кабеля десь 26 або 28, брали до принтера. Звісно що комп його не побачив... Більше його і не використовували. Але де він зараз - не знаю... але гляну, може якраз знайду.
Ответ
#26
Подивись.
А як правильно кабель називається?
Героям Слава!
Ответ
#27
usb type A (male) - usb type B (female)
Ответ
#28
(29-02-2016, 01:21 AM)meloman1 Написал: Колеги,потрібен такий кабель доя з'єднання медіаплеєра з ноутом довжиною від 3 м.,з одного кінця стандарт. Юсб,з іншого квадратний.

Кабель актуальний.
Героям Слава!
Ответ
#29
Щиро дякую Володі rawavlad за цей кабель у подарунок!
Будь здоровий,друже!

   
Героям Слава!
Ответ
#30
Прийму в дар касети під запис-до зовнішнього вигляду я не прискіпливий,головне,щоб плівка була живою,і можна без коробок. З повагою,Костянтин.
Героям Слава!
Ответ
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Подарю,или Приму в дар00