Рейтинг темы:
  • 2 Голос(ов) - 3 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моя ещё не завершённая Система
#1
Приветствую,уважаемые форумчане! Разрешите представить вам свою СИСТЕМУ:

ДК: 1. АС фронты-DALI Ikon 6 MK2
2. АС тылы-KEF IQ30
3. АС центр-Q-Aqoustics Q-2000C
4. Сабвуфер Sven 630(доработанный)
5. Блу-рэй Pioneer BDP-140
6. ТВ Panasonic VIERA TX-PR42UT30
7. Спутниковый ресивер Openbox HD S4
8. Медиаплеер DVICO TViX HD Slim S1
9. AV-ресивер Yamaha RX-V471

СТЕРЕО: 1. АС-DALI Ikon 6 MK2
2. Усилитель-Sherwood AX-5005
3. Винилокрут Aiwa-D50
4. Минидиск Sony MDS-JE530
5. Сидюк Pioneer PD-S904
6. Кассетная дека Nakamichi BX-100E
7. Фонокорректор-Начальной серии от Василича

Кабели: Акустические-на фронт ДК Аудиоквест(розовый такой,не помню маркировку), на центр ДК простой белый, на тылы ДК тоже простые, на сабвуфер простой тюльпан, на Стерео АС-AQ SLiP 14/4, Межблоки-Monster Cable Interlink 400, ADL (by Furutech) Alpha Line 1 Coaxial (RCA-RCA), Philips, Monster Cable.

Хочу узнать ваши мнения о моей системе.Особенно интересно выслушать критические комментарии-что не так в системе,чего не хватает или какие компоненты не соответствуют друг другу.И,конечно,задавайте вопросы,отвечу. С уважением,Константин.
                   




















Героям Слава!
Ответ
#2
Ещё забыл забыл написать,что есть сетевой фильтр Monster Power.
Героям Слава!
Ответ
#3
В моїй Системі відбулися зміни.По-перше,від одного з користувачів форуму аудіогаррет(чердачок) отримав два подарунки-касетну деку Akai GX6(з апгрейдом на запис) і підсилювач AR A-07. Аудіфільскою мовою особо не володію,тому скажу про звук апаратів просто.Звук цього підсилювача мені подобається більше,ніж мого Шервуда.Він м'якіший та детальніший.Наприклад,на деяких записах НЧ на Шервуді підгуживали,на AR все в нормі.Так що моя Система тепер живе саме з AR. Касетник теж подобається своїм звуком,грає краще,чим мій Накамічі,більш натурально.До речі,цей же форумчанин допоміг мені(безкоштовно) з ремонтом Накамічі,тепер в мене дві деки працюють в Системі,чого і всім бажаю! По-друге,вимушений був зробити перекомутацію Системи.Якщо пам'ятаєте в мене Айкони одночасно були підключені до підсилювача і ресівера.Почалися різні трабли з Системою.Прийшлося Айкони підключити тільки до підсилювача,а на фронт в кіно поставити КЕФи.Трабли відразу зникли.А кіно поки дивлюсь в 3.1,грошей на тили зараз немає.

Эскизы(ов)
                   
Героям Слава!
Ответ
#4
(27-06-2015, 09:38 PM)meloman1 Написал: ...Касетник теж подобається своїм звуком,грає краще,чим мій Накамічі,більш натурально...

А какой Нак оказался слабее??? Дюже интересно!
Увидел в предыдущем посте: BX-100E... Тогда все правильно Smile С младшеньким Наком Акай тягаться еще может, согласен.
За усилок трудно судить - не слышал. Свой Нак (ресивер) сравнивал с топовым усем Онкио - не впечатлил последний, может акустика не та? Правда тоже Нак Smile
Это жизнь: расхоти - получишь, выбрось - понадобится, не надо - запомнишь.[Изображение: 136d6ca9a1a0.gif]
Ответ
#5
В моїй Системі відбулася значна і дуже приємна зміна-приїхав вертак Akai-206 з новою головою АТ-92Е.
Це подарунок від Влада VLAD ST !
Дякую,друже! Будь здоровий,всіх благ тобі !
Також дякую людині з паралельного форуму за подарований шелл SME !

       
(24-03-2016, 02:00 AM)meloman1 Написал: В моїй Системі відбулася значна і дуже приємна зміна-приїхав вертак Akai-206 з новою головою АТ-92Е.
Це подарунок від Влада VLAD ST !
Дякую,друже! Будь здоровий,всіх благ тобі !
Також дякую людині з паралельного форуму за подарований шелл SME !

   
Героям Слава!
Ответ
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Моя ещё не завершённая Система32