MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум
Наши кассетные плеера. - Версия для печати

+- MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум (http://mk90.net/forum)
+-- Форум Воспроизводящее оборудование (http://mk90.net/forum/forum-28.html)
+--- Форум Кассетные плееры (http://mk90.net/forum/forum-31.html)
+--- Темы: Наши кассетные плеера. (/thread-1177.html)

Страницы: 1 2


Наши кассетные плеера. - МихалыЧ - 06-10-2015

Темы о плеерах нет у нас, надо это дело исправлять.

Взял себе новый плеер, Sony WM-EX 5.
Приехал плеер в полуживом состоянии, пасик приказал долго жить.
В заначке был старый Sony WM-EX 152, чудо, протяга похожая, пасик подошел на отлично!

Но еще одна засада с этим плеером, не стандартные наушники к пульту Sad
[attachment=21841]
Пару дней пытался на наших просторах найти оригинальные наушники под него, результата ноль Sad




RE: Наши кассетные плеера. - Sirkon - 06-10-2015

У меня такой:
[attachment=21844]


RE: Наши кассетные плеера. - thunder - 06-10-2015

Серега, ты Малевичу не родственник, случайно? Big Grin


RE: Наши кассетные плеера. - Sirkon - 06-10-2015

Лёша, ну ты меня понял Big Grin
А в целом я не любитель портатива в любом виде... Confused


RE: Наши кассетные плеера. - thunder - 06-10-2015

У тебя же вроде был MD-плеер... Или я ошибаюсь?


RE: Наши кассетные плеера. - Sirkon - 06-10-2015

(06-10-2015, 12:43 PM)thunder Написал: У тебя же вроде был MD-плеер... Или я ошибаюсь?

Не-а, не было.


RE: Наши кассетные плеера. - thunder - 06-10-2015

Так пора уже заиметь и полюбить. Smile


RE: Наши кассетные плеера. - МихалыЧ - 06-10-2015

У меня есть MD Sharp, прикольный зараза, но половина кнопок на японском языке Smile


RE: Наши кассетные плеера. - serjo - 06-10-2015

Я уже создавал подобную тему. )
http://mk90.net/forum/showthread.php?tid=61



RE: Наши кассетные плеера. - МихалыЧ - 07-10-2015

Слепой, не заметил.
Но та тема вроде как обо всем Smile


RE: Наши кассетные плеера. - Tapemaker - 14-10-2015

Так тема о наших плеерах в скрыне или о текущем, который чаще всего слушаешь. Если о текущем, то у меня сейчас Sony EX500


RE: Наши кассетные плеера. - МихалыЧ - 21-10-2015

Артем, тема о наших всех плеерах Smile

Артем, ты как владелец большого количества сонек, можешь на расставить приоритеты по моделям (DD не в счет Smile ) ?




RE: Наши кассетные плеера. - Tapemaker - 10-12-2015

А почему не в счет? Можно рассматривать по критериям детальности звука, по "ширине" и "Глубине" Так по детальности и ширине лучше всего новодельные соньки хорошего качества, DD есть классические и упрощенные (DD-1,11,22...). Вчера я как раз восстановил такой DD1 и звучит он вполне достойно, надо отдельной темой заняться восстановлением шестерни в DDII и DDIII, тогда можно будет сказать о различиях звучания.


Недавно мне попал в руки sony wm-F601 - вот у него отличная "глубина", потратил 2 дня, чтобы заставить его заработать, осталось подрегулировать фрикцион подмотки, чтобы не съезжала лента, и сделать защелку на крышке.



RE: Наши кассетные плеера. - owlman - 19-06-2020

В моїх відносно нових плеерах вийшли з ладу пасіки: ще пару років тому Panasonic RQ-CR18V, а сьогодні виявив, що і другий плеєр "здався" Panasonic RQ-SX76  walkman

Треба віддавати у ремонт або шукати сумісні пасіки.

P.s. знайшов пасіки, з України відправляють https://beltsturntable.com/


RE: Наши кассетные плеера. - owlman - 08-12-2020

walkman Купив пасіки для своїх плеєрів. Але щось пішло не так.

Panasonic RQ-CR18V [attachment=38865]
Розмірів пасіків не знайшов, тому міряв старі і замовляв за розмірами. А оскільки старі пасіки були розтягнуті - один із нових став на місце, а другий виявився надто довгим Sad
Врешті, я взяв один зі старих пасіків плеєра Panasonic RQ-SX76, який став на місце і добре працює.

Взагалі, з цим плеєром простіше і зрозуміліше. Після протирання головки розбаланс правого/лівого каналів усунувся, і зараз апарат добре працює.

Оновлення: працював добре, але після відтворення кількох касет перестав тягнути: пасік слабий. Таки треба новий знаходити.

Panasonic RQ-SX76 тут вийшло повне розчарування Sad
Після заміни пасіків, комплекту конкретно під цю модель, плеєр запрацював, але із трохи зниженою швидкістю і суттєвою детонацією.

Виявив проблему послабленого фіксатора, стандартна проблема такого типу плеєру тут описано. Хотів замінити шайбу-фіксатор, але не знайшов що б підійшло.

Пишуть, що цю шайбу треба замінити на більшу:

"The best approach is to replace the small tiny washer that is attached to the top of the axis (the one that keeps the "cracked" plastic ring attached) with the larger one."


Взагалі, налаштований передати цей аппарат майстру: я не готовий паяти такі дрібні деталі (щоб повністю розібрати плеєр, треба дещо відпаювати), не маю під рукою ні комплектуючих, ні пасіків, щоб вибрати з якими плеєр нормально працюватиме.

<hr>

[attachment=38867]

На форумі tapeheads.net мені відповіли колекціонери/любителі плеєрів.
Радять замінити фіксатор на латунний (продаються такі), перелічили деякі інші можливі причини детонації, в т.ч. зношений мотор, тріщина шестерні ведучого валу реверсу, і описали, що товстіший але добре підігнаний пасік зменшує детонацію.