MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум

Полная версия: Двохзонний лічильник
Вы просматриваете упрощённую версию нашего контента. Просмотр полной версии с полным форматированием.
Страницы: 1 2
Колеги,чи виправдовується фінансово встановлення такого лічильника? Хотілося би знати думку реальних користувачив,а не теорії з Інтернету.

Sirkon

Якщо коротко - виправдовує.
а ще краще оформити тариф як для електроопалення. Є певні затрати по документам, а у випадку приватного будинку виправдовується повністю.
Колеги,який двохзонний лічильник порекомендуєте? В нашому РЕМ з установкою майже 2000
грн. коштує. В Інеті бачив від 972 грн.
Кость, я в жінки спитаю - вона в РЕМі зараз робить - вони мають знати що краще ходить...
Сьогодні в РЕМ озвучили точну ціну,двохзонний лічильник+встановлення=2 300 грн.! Кабздець,я в акує! Бо мій бюжет на це діло був 1 600 грн...
(22-10-2016, 07:38 AM)YURCO Написал: [ -> ]Кость, я в жінки спитаю - вона в РЕМі зараз робить - вони мають знати що краще ходить...
Спитав? Розкажи і нам, будь-ласка.
ще ні - життя таке "стрибуче" - якась дурна гонитва... чого й куди ?? і де плоди тої гонитви ? )
Значить справа така.
На сайті Запоріжжяобленерго рекомендовано тільки 4 виробника таких лічильників. З них один вже не виробляє,другий тільки під заказ робить,ще в одного проблеми з сайтом,і,нарешті,в останнього на сайті цін немає-треба дзвонити регіон.продавцю в Запоріжжі і з'ясовувати.
В нашому РЕМ лічильники на цей місяць закінчуються-народ кинувся ставити! А кажемо,що бідно живемо...
Якась муйня виходить-під цей лічильник за ДСТУ треба ставити автомат на 16 ампер. Як же я тоді обігріватися буду,автомат вирубатися буде? Треба хоча б на 24 ампера...
По договору вообще на квартиру расчитано не более 5 квт =)

Sirkon

(01-11-2016, 06:05 PM)meloman1 Написал: [ -> ]під цей лічильник за ДСТУ треба ставити автомат на 16 ампер
не зрозумів тут нічого... який ДСТУ???


Як для квартири 3,5 кВт не зовсім мало. Confused

(01-11-2016, 06:05 PM)meloman1 Написал: [ -> ]Треба хоча б на 24 ампера...

та й на 24А таких не буває: існують на 20, 25, 32 і т.д.
к примеру, у нас - после счётчика идёт три линии параллельно, каждая через свой автомат (25,16,16). перед счётчиком стоит пакетник (а не автомат). сам счётчик на 40А .
(дома с электроплитами).
(01-11-2016, 06:11 PM)Sirkon Написал: [ -> ]
(01-11-2016, 06:05 PM)meloman1 Написал: [ -> ]під цей лічильник за ДСТУ треба ставити автомат на 16 ампер
не зрозумів тут нічого... який ДСТУ???


Як для квартири 3,5 кВт не зовсім мало. Confused

(01-11-2016, 06:05 PM)meloman1 Написал: [ -> ]Треба хоча б на 24 ампера...

та й на 24А таких не буває: існують на 20, 25, 32 і т.д.

Так,на 25 ампер,я помилився,в мене зараз стоїть.
Про держстандарт,це так в РЕМ висловлюються.
"Як для квартири 3,5 кВт не зовсім мало."-Серьога,ти приколюєшся?

Sirkon

Костя, скільки квартир у вашому будинку? Для приготування їжі газова плита?
І взагалі. Керуватися вони повинні ДБН В.2.523:2010. Уважно почитай 3 розділ. Є два поняття: встановлена потужність і розрахункова потужність, в твому випадку встановлена може бути й на рівні 5 кВт, але розрахункова може бути значно меншою, наприклад 1,31 кВт (згідно таблиці 3.1). Встановлена потужність в більшій мірі залежить від запасу потужності на ТП від якої живиться ваш будинок та його мереж.
ps ТП це не те що ти подумав, це трансф. підстанція Big Grin
Страницы: 1 2