Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Двохзонний лічильник
#1
Колеги,чи виправдовується фінансово встановлення такого лічильника? Хотілося би знати думку реальних користувачив,а не теорії з Інтернету.
Героям Слава!
Ответ
#2
Якщо коротко - виправдовує.
а ще краще оформити тариф як для електроопалення. Є певні затрати по документам, а у випадку приватного будинку виправдовується повністю.
Ответ
#3
Колеги,який двохзонний лічильник порекомендуєте? В нашому РЕМ з установкою майже 2000
грн. коштує. В Інеті бачив від 972 грн.
Героям Слава!
Ответ
#4
Кость, я в жінки спитаю - вона в РЕМі зараз робить - вони мають знати що краще ходить...
Ушел в себя.
Ответ
#5
Сьогодні в РЕМ озвучили точну ціну,двохзонний лічильник+встановлення=2 300 грн.! Кабздець,я в акує! Бо мій бюжет на це діло був 1 600 грн...
Героям Слава!
Ответ
#6
(22-10-2016, 07:38 AM)YURCO Написал: Кость, я в жінки спитаю - вона в РЕМі зараз робить - вони мають знати що краще ходить...
Спитав? Розкажи і нам, будь-ласка.
Ответ
#7
ще ні - життя таке "стрибуче" - якась дурна гонитва... чого й куди ?? і де плоди тої гонитви ? )
Ушел в себя.
Ответ
#8
Значить справа така.
На сайті Запоріжжяобленерго рекомендовано тільки 4 виробника таких лічильників. З них один вже не виробляє,другий тільки під заказ робить,ще в одного проблеми з сайтом,і,нарешті,в останнього на сайті цін немає-треба дзвонити регіон.продавцю в Запоріжжі і з'ясовувати.
В нашому РЕМ лічильники на цей місяць закінчуються-народ кинувся ставити! А кажемо,що бідно живемо...
Героям Слава!
Ответ
#9
Якась муйня виходить-під цей лічильник за ДСТУ треба ставити автомат на 16 ампер. Як же я тоді обігріватися буду,автомат вирубатися буде? Треба хоча б на 24 ампера...
Героям Слава!
Ответ
#10
По договору вообще на квартиру расчитано не более 5 квт =)
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
#11
(01-11-2016, 06:05 PM)meloman1 Написал: під цей лічильник за ДСТУ треба ставити автомат на 16 ампер
не зрозумів тут нічого... який ДСТУ???


Як для квартири 3,5 кВт не зовсім мало. Confused

(01-11-2016, 06:05 PM)meloman1 Написал: Треба хоча б на 24 ампера...

та й на 24А таких не буває: існують на 20, 25, 32 і т.д.
Ответ
#12
к примеру, у нас - после счётчика идёт три линии параллельно, каждая через свой автомат (25,16,16). перед счётчиком стоит пакетник (а не автомат). сам счётчик на 40А .
(дома с электроплитами).
Ответ
#13
(01-11-2016, 06:11 PM)Sirkon Написал:
(01-11-2016, 06:05 PM)meloman1 Написал: під цей лічильник за ДСТУ треба ставити автомат на 16 ампер
не зрозумів тут нічого... який ДСТУ???


Як для квартири 3,5 кВт не зовсім мало. Confused

(01-11-2016, 06:05 PM)meloman1 Написал: Треба хоча б на 24 ампера...

та й на 24А таких не буває: існують на 20, 25, 32 і т.д.

Так,на 25 ампер,я помилився,в мене зараз стоїть.
Героям Слава!
Ответ
#14
Про держстандарт,це так в РЕМ висловлюються.
"Як для квартири 3,5 кВт не зовсім мало."-Серьога,ти приколюєшся?
Героям Слава!
Ответ
#15
Костя, скільки квартир у вашому будинку? Для приготування їжі газова плита?
І взагалі. Керуватися вони повинні ДБН В.2.523:2010. Уважно почитай 3 розділ. Є два поняття: встановлена потужність і розрахункова потужність, в твому випадку встановлена може бути й на рівні 5 кВт, але розрахункова може бути значно меншою, наприклад 1,31 кВт (згідно таблиці 3.1). Встановлена потужність в більшій мірі залежить від запасу потужності на ТП від якої живиться ваш будинок та його мереж.
ps ТП це не те що ти подумав, це трансф. підстанція Big Grin
Ответ
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Двохзонний лічильник00