Опрос: Вы используете системы шумопонижения?
Да, использую Dolby B/С
14.81%
Да, использую Dolby S
0.93%
Да, использую, но не Dolby
3.70%
Категорически против
18.52%
Не использую, но ничего против не имею
62.04%
Всего
108 голос(ов)
100%
* Вы проголосовали за этот ответ.

  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 532
  • 533
  • 534(current)
  • 535
  • 536
  • ...
  • 774
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 19 Голос(ов) - 4.26 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мир аудиокассет
Вова, а как бы увидеть твою текущую коллекцию?
Ты как-то выкладывал фотки, но это было очень давно...
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
(07-07-2016, 05:21 PM)thunder Написал: Вова, а как бы увидеть твою текущую коллекцию?
Так я теж колись вже відповідав яким чином це можна зробити. Є чудова програма Google Maps. Заходите, шукаєте моє місто і збільшуєте, збільшуєте, збільшуєте....збільшуєте....Smile
А за той час поки будете то робити, я ось такий Пайонір туди поставлю. Щось стрілило мені їх зібрати. Але ось чи існують всі 46хв. чи доведеться в різнобій збирати ще не знаю. Не хочеться, щоб було дуже просто.
Pioneer N1a-60 1982-83
       

І студійку Nakamichi Reference, правда без вкладиша, але зато дешево. Нарешті почую, що там люди писАли.
   

P.S. До речі можете порекомендувати як саме і де розмістити фото касет, щоб можна було побачити всім. Не знаю правда коли час знайти на те, щоб все окремо сфотографувати, обробити, систематизувати і розмістити.

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Я думаю что япошки были всей длины.
У меня сейчас очень просят N2A любой длины, а их нет нигде (

На прошлых выходных знатное рубилово было за басфы, ушли по высоким ценам ((
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
Чудасія та й годі, після матчу німеччина - франція вирішив адреналін притушити металлікою на...
[attachment=24892]

Отак прям лежачи і фотнув фоном, питання ж не в якості фото, а в тому що співпало )
Ушел в себя.
Ответ
(07-07-2016, 06:20 PM)rawavlad Написал: P.S. До речі можете порекомендувати як саме і де розмістити фото касет, щоб можна було побачити всім. Не знаю правда коли час знайти на те, щоб все окремо сфотографувати, обробити, систематизувати і розмістити.

Я дляэтих целей использую Picassa.
Удобно, что можно папки поделать по названию бренда.
Мы делили апельсин.
Много наших полегло...
Ответ
(08-07-2016, 10:33 AM)Liglem Написал: Я для этих целей использую Picassa.
Удобно, что можно папки поделать по названию бренда.

Если-бы можно было ещё и папки разбить на подпапки,было-бы ещё лучше.

Ответ
Приютил пару митольных TDK-шек. Smile

       
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
Вчорашня поїздка "на хвилинку" до Києва принесла користь не тільки в плані основної роботи, але і поповнення в колекцію. Вчора замовив - сьогодні вже отримав поштою. Гарні "магазини" в Києві Smile
Перепрошую за стан першої касети. Фактично на межі "джанка", але прошу врахувати вік.
National for Demonstration (JASRAC M-178) Швидше за все 1967-68рр. Думаю це одна з перших демокасет Matsushita взагалі. Кому цікаво, то показую зворотню сторону з назвами пісень чи іменами виконавців, чи ... Коротше читайте самі, що там.
       
       

Потім ще прийшла TOSHIBA AX46 1983-87
       

І другий Акай в колекції. До певної міри "новодєл", але і не "стєкляшка" в той же час. Не впевнений, що дуже поширена касета в наших краях. До речі на звороті мабуть є типографська опечатка. То хай специалісти голову ламають що то є.
A&D C-60EG 1989
       

Більше новин на сьогодні немає.

P.S. А, вітаю всіх Петрів та Павлів з іменинами.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Всем добрый день .
Захотелось тоже показать интересные экземпляры

DENON DX-3F 50

Эскизы(ов)
   
Ответ
Знаю, что тут такое не котируется...
Тем не менее, очень красивый левачёк в обёртке с патриотичной расцветкой!

   
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
(12-07-2016, 06:07 PM)thunder Написал: Знаю, что тут такое не котируется...
Не пам'ятаю, щоб когось якось утискали за те, що колекціонує авто не "великої німецької трійки". То більше стосується фото з відверто брудними, заляпаними касетами, які на інших форумах деякі новачки викладають чи хтось пропонує придбати як "вінтаж" Smile

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Казалось бы, всем известный Maxell LN 60 82 года, а уже 4-й вариант в коллекции:

               

Кто знает ещё варианты? Только оригинальные, а не такие:

   
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
(12-07-2016, 06:30 PM)thunder Написал: Кто знает ещё варианты? Только оригинальные, а не такие:
Вот, например, версия с прозрачным корпусом Rolleyes
http://mk90.net/2015/01/maxell-ln-90-eu-1982-84-ver-2/

Ответ
Олег, тот Максел, что на последнем фото, как раз и есть прозрачный.
Правда, на моём сзади есть надпись Made in Korea, а у того, что по ссылке нет.
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
Якраз маю дещо про Made in. Як бачимо на касетах "для себе" японці особливо не заморочувалися з маде ін, а просто писАли Японія.
       
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 532
  • 533
  • 534(current)
  • 535
  • 536
  • ...
  • 774
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
45 Гость(ей)

Мир аудиокассет4.2619