Опрос: Вы используете системы шумопонижения?
Да, использую Dolby B/С
14.81%
Да, использую Dolby S
0.93%
Да, использую, но не Dolby
3.70%
Категорически против
18.52%
Не использую, но ничего против не имею
62.04%
Всего
108 голос(ов)
100%
* Вы проголосовали за этот ответ.

  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 533
  • 534
  • 535(current)
  • 536
  • 537
  • ...
  • 774
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 19 Голос(ов) - 4.26 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мир аудиокассет
(12-07-2016, 06:30 PM)thunder Написал: Казалось бы, всем известный Maxell LN 60 82 года, а уже 4-й вариант в коллекции:



Кто знает ещё варианты? Только оригинальные, а не такие:

Алексей, а ты любишь 60-ки или случайность?


(12-07-2016, 05:22 PM)rawavlad Написал: Вчорашня поїздка "на хвилинку" до Києва принесла користь не тільки в плані основної роботи, але і поповнення в колекцію. Вчора замовив - сьогодні вже отримав поштою. Гарні "магазини" в Києві Smile
Перепрошую за стан першої касети. Фактично на межі "джанка", але прошу врахувати вік.
National for Demonstration (JASRAC M-178) Швидше за все 1967-68рр. Думаю це одна з перших демокасет Matsushita взагалі. Кому цікаво, то показую зворотню сторону з назвами пісень чи іменами виконавців, чи ... Коротше читайте самі, що там.



Потім ще прийшла TOSHIBA AX46 1983-87


І другий Акай в колекції. До певної міри "новодєл", але і не "стєкляшка" в той же час. Не впевнений, що дуже поширена касета в наших краях. До речі на звороті мабуть є типографська опечатка. То хай специалісти голову ламають що то є.
A&D C-60EG 1989


Більше новин на сьогодні немає.

P.S. А, вітаю всіх Петрів та Павлів з іменинами.

О Володимир той Акай дуже уже дорогой якщо це З того японского аукцiону....
Ответ
(12-07-2016, 10:35 PM)Ниро Написал: О, Володимир, той Акай дуже уже дорогий, якщо це З того японского аукцiону....
Ну дивіться, Костя, з одного боку саме так, як пишете. З іншого, не пам'ятаю, щоб взагалі бували за виключенням початкового нормала SG. Можливо все ж з'являться раптом ще. Але, зважаючи на певну ексклюзивність, не думаю, що може бути їх багато. І знову ж, а що мені ще збирати з КК, крім якихось незвичайних чи лімітованих серій чи виробників?

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Костя, считай, что случайность.
Люблю я, конечно, больше 90-минутки (тоже есть такой Максел в коллекции, т.к. это 9-ти рублевка - must have).
Просто подвернулся Максел ОЕМ Денон (первое фото) на 60 минут и уже вокруг него начал собирать разновидности. Этот вариант самый редкий. Я такой 90-минутки не видел ни разу.
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
OFF: Хлопаки, чи було з кимось таке, як зі мною сьогодні. Купив на днях у одного "лєкаря" пару касет по оферті. Вроді я не скромнічав і пропонував його ціну помножити на k=0,75. Погодився і доставку двох лотів об'єднав. Сьогодні приходить повідомлення від PayPal, що мені повернуто частину коштів по платежу від продавця. А E-bay прислав трекінг відправки. Що то значить - фіг його знає?
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
(13-07-2016, 09:37 PM)rawavlad Написал: OFF: Хлопаки, чи було з кимось таке, як зі мною сьогодні. Купив на днях у одного "лєкаря" пару касет по оферті. Вроді я не скромнічав і пропонував його ціну помножити на k=0,75. Погодився і доставку двох лотів об'єднав. Сьогодні приходить повідомлення від PayPal, що мені повернуто частину коштів по платежу від продавця. А E-bay прислав трекінг відправки. Що то значить - фіг його знає?

Так бывает. Порядочный продавец возвращает часть суммы если реальная стоимость доставки оказалась меньше заявленной в лоте. Несколько раз сталкивался и восхищался такими продавцами.

Получив Добро - Помни !
А Сделав - забудь.
Ответ
(13-07-2016, 09:37 PM)rawavlad Написал: Сьогодні приходить повідомлення від PayPal, що мені повернуто частину коштів по платежу від продавця. А E-bay прислав трекінг відправки. Що то значить - фіг його знає?[/i]

Проще спросить у продавца чем гадать за что сделан частичный refund. То что e-Bay прислал трекинг ещё не значит, что посылка поехала

Життя – це великий супермаркет, бери що хочеш, але за все треба платити ©
Ответ
Там у людей немного другой менталитет.
Это у нас привычка и желание быстрой наживы.
Трекинг ебей присылает когда он вбивается в лоте продажи.
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
(02-07-2016, 09:15 AM)sergolev Написал: В 1992 году Рижская фабрика грампластинок была приватизирована звукозаписывающей компанией «Синтез-рекордс» и переименована в RiTonis. В 1999 году RiTonis объявлена банкротом. Несколько кассет из моей коллекции. Кассетки фото 3 и 4 (FERROE EXTRA RH) есть в нескольких экземплярах, кому интересно могу привезти в Киев 07 июля. Кстати первый раз в Украине и Киеве, подскажите куда сходить, что посмотреть, будет один вечерок свободен. Всем спасибо!

Привет Сергей !!!
Кассетки приехали,спасибо большое.
Одну оставляю себе,остальные отправлю Лёше и Боре.

       

Я думал будет вот эта кассета,ну ничего,будем искать её теперь.

   

А вот такие у меня студийки от RiTonis,скоро приедет ещё одна с В. Добрыниным.

       
Ответ
(16-07-2016, 01:17 PM)протон Написал:
(02-07-2016, 09:15 AM)sergolev Написал: В 1992 году Рижская фабрика грампластинок была приватизирована звукозаписывающей компанией «Синтез-рекордс» и переименована в RiTonis. В 1999 году RiTonis объявлена банкротом. Несколько кассет из моей коллекции. Кассетки фото 3 и 4 (FERROE EXTRA RH) есть в нескольких экземплярах, кому интересно могу привезти в Киев 07 июля. Кстати первый раз в Украине и Киеве, подскажите куда сходить, что посмотреть, будет один вечерок свободен. Всем спасибо!

Привет Сергей !!!
Кассетки приехали,спасибо большое.
Одну оставляю себе,остальные отправлю Лёше и Боре.



Я думал будет вот эта кассета,ну ничего,будем искать её теперь.



А вот такие у меня студийки от RiTonis,скоро приедет ещё одна с В. Добрыниным.

Всем добрый день!

Было у меня таких две, видать одну уже кому-то подарил Sad, но не переживайте, найду позже, думаю в Риге у кого в закромах есть еще, да и те, что Вы у меня просили поищу Smile.
Ответ
Красота!!!Rolleyes

Эскизы(ов)
   
Ответ
(16-07-2016, 11:30 PM)logon22 Написал: ...
Практично не знайомий з касетами цього виробника.

І як маленький анонс, завтра маю отримати одну касету, що досі не зустрічав у відомих мені колекціях чи навіть так, я взагалі ставив під сумніви її їснування.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ

(17-07-2016, 07:36 PM)rawavlad Написал:
(16-07-2016, 11:30 PM)logon22 Написал: ...
Практично не знайомий з касетами цього виробника.

І як маленький анонс, завтра маю отримати одну касету, що досі не зустрічав у відомих мені колекціях чи навіть так, я взагалі ставив під сумніви її їснування.
Золотой денон?

Капитан ВСУ
Ответ
Слава, завтра. Добре, що встигну оглянути, бо у вівторок від'їзджаю у відпустку. Чорне море зі своїми дівчатами. Smile
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Дима, фото гуд, а кассеты этой фирмы крепко никогда не радовали... Фигня ((
Ушел в себя.
Ответ
(17-07-2016, 08:13 PM)rawavlad Написал: Добре, що встигну оглянути, бо у вівторок від'їзджаю у відпустку. Чорне море зі своїми дівчатами. Smile
Погана ідея. У мене рідня сидить на чорному морі виключно в номері під кондиціонером. Як і ми з сином вдома Smile
+38,2 (досить точна погодна станція) показує. Це в тіні і температура повітря.
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 533
  • 534
  • 535(current)
  • 536
  • 537
  • ...
  • 774
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
82 Гость(ей)

Мир аудиокассет4.2619