Опрос: Вы используете системы шумопонижения?
Да, использую Dolby B/С
14.81%
Да, использую Dolby S
0.93%
Да, использую, но не Dolby
3.70%
Категорически против
18.52%
Не использую, но ничего против не имею
62.04%
Всего
108 голос(ов)
100%
* Вы проголосовали за этот ответ.

  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 598
  • 599
  • 600(current)
  • 601
  • 602
  • ...
  • 774
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 19 Голос(ов) - 4.26 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мир аудиокассет
Немного китайчатины.

               
Ответ
Щоб тема не опустилася кудись до низу, то піднімемо її.
Basf 120 HiFi SMcassette for car stereo Можу помилятися, але це приблизно 1977р. Важко ідентифікувати однозначно мені таку касету.
       

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
120-ку в машину? Сміливе рішення виробника)
Ушел в себя.
Ответ
Ну да, меньше переворачивать кассету, если нет автореверса - меньше отвлекаться от дороги. Главное, чтобы магнитола ленту не растянула/разорвала. После автомагнитолы там уже не 120, а 150 мин. будет. Smile
Ответ
Ну вот!

Собран третий пазл - AXIA Box 1996 год.

МЯЧИКИ:
Axia Box1 46 - Волейбол
Axia Box1 50 - Регби
Axia Box1 54 - Теннис
Axia Box1 60 - Футбол
Axia Box1 64 - Боулинг
Axia Box1 70 - Гольф
Axia Box1 74 - Баскетбол
Axia Box1 90 - Бейсбол

           

   

Ответ
Андрей, осталось две найти?
Ответ
А у меня BASF из ранних. Smile

   
Ответ
(24-04-2017, 01:53 PM)Ниро Написал: Андрей, осталось две найти?

Уже одну! Rolleyes

Сегодня тридцать первая приехала...

   

   

Как говорил Горец: "Останется только один!" (Только сейчас я понял, что он говорил про кассеты)
Ответ
Чергова несподіванка від BASF. Мої близькі сусіди показали в себе на форумі Basf Studio Master 92. От скажіть тепер - хто про них знав?
           

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
дивний напис "chrome - playback normal eq120ms"
що кажуть сусіди з того приводу ?
Ушел в себя.
Ответ
(25-04-2017, 01:29 PM)YURCO Написал: що кажуть сусіди з того приводу ?
Translate каже дослівно так "Ні, я не бачив, і я не знаю, що думати. Чи є це якийсь Фейк? Я дійсно не знаю.
Обробка хромової магнітофонного запису корекції 120 мікросекунд не нова - вона використовувала звукозаписні компанії, це покращує якість запису високих частот, що дозволяє грати самий звичайну стрічку без типу стрічки перемикача.
Такі маніпуляції Nakamichi також запропонувала поправку, і тому впродовж багатьох років залишив відокремлений Bias і EQ перемикачі, і не застосовується автоматично вибрати тип стрічки.
За допомогою цих касет буде проблемою, однак, з їх записом, так як запис може бути тільки правильно тільки на такому магнітофоні з окремими перемикачами Bias і EQ. Тому що запис (і грі) потрібні корекція 120 мікросекунд для стрічки Нормальною, але струм зміщення повинен бути для хрому.
Можливо, вони були призначені для запису на деяких копіювальних машин, де ви встановите його вручну."


І більшість не тільки форумчан, але й поважних спеціалістів по Басфу не розглядають їх як фейк. Все вказує на справжність касети.

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Взять бы одну такую да в руках повертеть да в деке прогнать...
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
я тож не рахую, що то фейк,тим більш, що в 90-их на базі корпуса ТП2 був ще один "майстер"...
Ушел в себя.
Ответ
У всякому разі Роман с AgfaBasf вважає їх оригіналом. Мартіну Kirunavaara задав питання, заодно попередньо домовилися з ним про зустріч в Швеції в червні. )
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Ну так студии звукозаписи писали хром как нормал. И результат хорош. Подробнее Олег (3ton) может рассказать, имеет опыт в данных нюансах.
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 598
  • 599
  • 600(current)
  • 601
  • 602
  • ...
  • 774
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
34 Гость(ей)

Мир аудиокассет4.2619