•  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 2 Голос(ов) - 5 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Экономия в быту
#91
В гостиной заменил 5 экономок по 32 Вт на светодиодные по 12Вт, уже имею экономию порядка 20 кВт за прошлый месяц. Честно говоря, я аж офигел... ожидал меньшей экономии Smile
Ответ
#92
И стоимость этих пяти качанчиков отобьется за ... ?
Ушел в себя.
Ответ
#93
У меня все равно экономки уже потихоньку начинают умирать, почти все отработали уже по 7-8 лет. Такие как были (maxus) сейчас стоят от 100грн., а светодиодные я взял по 145.
Ответ
#94
У меня в комнате тоже диодные лампочки, но маленькие, по углам сделал.
Вечером обычно 2 включаю, в принципе нормально, света хватает. Где то по 15 ватт каждая.
Больше 100 кВт в месяц не нагорает, хотя на балконе стоит мини сервер и работает 24/7
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
#95
Херасе... 100 кВт... у меня раньше стабильно 200 в месяц... сейчас. начинаю влазить в 170...180. Впрочем у меня жена постоянно дома с малым, а это почти целый день телик, компьютер и т.п. Confused
Ответ
#96
(19-04-2015, 08:05 PM)YURCO Написал: И стоимость этих пяти качанчиков отобьется за ... ?
Правильно, Юра! В мене практично весь дім в діодних. Це не з метою економії, швидше так, звичка. Але є проблема там де діммери стоять. Дорого, с..ки, коштують ті, що можна регулювати (звичайні LED горять). Частину правда вже придбав, а ще треба в вітальню, там 8шт. свічок-декор дохрена винесуть бюджету. І, пацани, горять вони не рідше за енергозберігаючі.


(19-04-2015, 08:42 PM)Slik Написал: Больше 100 кВт в месяц не нагорает, хотя на балконе стоит мини сервер и работает 24/7
А підігрів підлоги взимку, сушка для рушників постійно майже, пралка часто, бо дітей декілька, кондиціонер влітку. Не вкладешся ніяк!
І LED по 15 Вт це БАГАТО, прямо скажу! Як правило 3,5Вт достатньо з головою.

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
#97
(19-04-2015, 10:25 PM)rawavlad Написал: А підігрів підлоги взимку, сушка для рушників постійно майже, пралка часто, бо дітей декілька, кондиціонер влітку. Не вкладешся ніяк!
Ну...таким мы не балованы Confused
Подогрева нет, кондишина нет, стираю регулярно, раза 3 в неделю.
Разве что телек смотрит только малой, да и вместо компа ноуты Blush
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
#98
(19-04-2015, 10:25 PM)rawavlad Написал: Як правило 3,5Вт достатньо з головою.

та ну, багато... в мене 3 Вт в коморі світить, навіть в настільних лампах по 5 Вт.
Хоча як кому, я звик щоб світла було БАГАТО. Smile
Ответ
#99
(19-04-2015, 10:33 PM)Slik Написал: Ну...таким мы не балованы
Разве что телек смотрит только малой, да и вместо компа ноуты
А, ну да! Ще компи пару по 850-1000Вт 24/7, ноут, пару "ящиків", система, там де музика грає Smile, насос на воду та решта побутової техніки.


(19-04-2015, 10:39 PM)Sirkon Написал: та ну, багато... в мене 3 Вт в коморі світить, навіть в настільних лампах по 5 Вт.
Сергій, бачив маленьки лампочки по 15Вт, бо я ні. А пару таких з цоколем Е27, це майже 300Вт звичайного освітлення.

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
(19-04-2015, 10:44 PM)rawavlad Написал: Ще компи пару по 850-1000Вт

А чого так багато?
Навіть геймерські в розгоні при навантаженні до 300 ват споживають. + ~40 ват монітор.
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
(19-04-2015, 10:44 PM)rawavlad Написал: Сергій, бачив маленьки лампочки по 15Вт, бо я ні. А пару таких з цоколем Е27, це майже 300Вт звичайного освітлення.

Там мабуть знак питання має бути... ні, маленьких по 15 не бачив, скоріш за все то або 3Вт або 5Вт Smile
Зрештою, я коли купував собі лампи, то взяв декілька зразків для тесту - і звичайної форми, і "кукурудзянки", різних виробників і потужностей. Так от, в LED лампах все дуже тонко: отримане світло дуже буде залежати від розміщення її у світильнику, форми лампи і т.д. Навіть лампи однакової форми при однаковій потужності та температурі світла, проте різних виробників світять по різному Undecided Я не пам'ятаю назви моїх ламп, але по них видно, що це достатньо фірмовий Китай.

ps В мене в кімнаті навіть у сонячний день достатньо темно, так що іноді світло горить майже цілий день, особливо в пасмурну погоду Sad
Ответ
(19-04-2015, 11:55 PM)owlman Написал: А чого так багато?
Навіть геймерські в розгоні при навантаженні до 300 ват споживають. + ~40 ват монітор.
Я давно вже не бавлюся, як колись зібрав для душі, так декілька років не підхожу з апгрейдом. Більше нічого не докупляв, а батареї в ББЖ міняв. Дітям вистачає, досі не скаржаться, що щось не так.
І машина:
мать: DFI LanParty LT X48-T2R
проц: Intel Core 2 Extreme QX9650
кулер: на процессоре Thermalright Silver Arrow,на чипсет Thermalright HR-05 SLI/IFX
БП: Zalman ZM850-HP
ОЗУ: OCZ PC2 8500 Platinum Edition OCZ2P10664GK (5-5-5-18@2.1V)
DRAM:FSB 6:5
видео: ASUS GTX 295
SSD: Crucial RealSSD C300 CTFDDAC256MAG-1G1.002.
хард: Seagate Barracuda ST31000340AS
хард: Seagate ST2000DL003
хард: Seagate Barracuda LP ST32000542AS-3 шт.
привод: Pioneer BDR-205BK
Fan:корпус:тыл Noctua NF-S12,верх-низ Noctua NF-P12.
TechniSat DVB-PC TV Star PCI
D-Link AirPlus G DWL-G510 Wireless PCI Adapter
Корпус: Zalman GS1000Plus Black
Mouse: Microsoft X8,Logitech
клава: Genius KKB-2050HS
ОС 7 Ult 64
Монитор: Acer P244W


Другий приблизно такий же, але хардів з 8 чи 9 і все в корпусі Chieftec Mesh CA-01B-B-B. А ще в SLI ставив карти.
От і прикиньте потужність. Хоча для багатьох це вже хлам.

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Блок дивлення розрахований на максимум 850 ват на прийом. Думаю, така система не більше 450 ват в навантаженні.
Просто у виробників блоків живлення підбір по комплектуючим йде з запасом, і якщо ви користувались таким калькулятором, який видав оріжнтовні 850+, це не значит, що так воно і споживає.
Подивіться на silentpcreview чи tomshardware вимірювання реальних систем: там не такі вже й великі цифри.
(Мені аж самому захотілось системник ваттсапом перевірити).
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
Я вже давно перехворів overclockerом, тому не буду навіть вникати. Забув дорогу на всі ті форуми. Та й тема про економію в побуті. Якщо затію апгрейд, то економії не вийде. Smile

P.S. Спецом глянув зараз. Навіть просто доставити ще пару планок оперативки такої ж - 1000грн. Це ж нормальна касета вийде.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Мій основний домашній комп:
Asus P8Z68 Deluxe
I3 2120box
2*4 DDR3 Samsung
Gigabyte GTX 560 TI
КingstonSSD 60gb
Wd 2Tb Wd 2Tb Wd 2Tb (3шт)

Під час ігор, коли завантажується на "на повну" відеоплата і її вентилятор гудить (сильно) і споживання під 500 ват. (є чим поміряти Smile )
Блок живлення Sea Sonic 650 ват.
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
5 Гость(ей)

Экономия в быту52