Рейтинг темы:
  • 3 Голос(ов) - 4.33 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
А вобще ни о чем. Без политики и кассет.
#53
В тему, не в тему, модератору видніше.
Щось мій ремонт трошки затягнувся. А оскільки сьогодні неділя і майстра немає, то можна зробити пару фото того нудного безкінечного процесу.

Каже дружина,- Купи якісь гарні, недорогі двері.
Купив.    
Питає,- Вони дешеві?
Відповідаю,- Так, вдалося суттєво зекономити на дверному глазку.

Надумав на стелю поліуретанові фальш-балки причепити. Пішов в "Еп...тр", там така як потрібна біля 1200 грн. Короче, взяв пару листів пінополістиролу, натуральний дубовий шпон, клей, лак. Кошторис робіт близько 200 грн. вийшов. І ось такий результат.
               
(Юра, дякую за плівку, але як бачиш, не знадобилася.)

І тут почав я косо поглядати на білу чугунну батарею, згадав рекомендацію київського мера про фарбування, і захотілось чогось незвичного. Довго шукав в Мережі як зробити еффект іржі на металі,а як побачив ціну фарби тут, аж гикнув . Витратив близько 35 хв. свого часу і вийшло ось так. Не знаю чи схоже це на корозію.
           

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
  


Сообщения в этой теме
RE: А вобще ни о чем. Без политики и кассет. - от rawavlad - 26-10-2014, 11:38 AM

Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
12 Гость(ей)

А вобще ни о чем. Без политики и кассет.4.333