•  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48(current)
Рейтинг темы:
  • 5 Голос(ов) - 4.4 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Анекдоты, приколы и просто всякий ржач :)
   
Життя – це великий супермаркет, бери що хочеш, але за все треба платити ©
Ответ
кому Кассету ??

https://www.olx.ua/obyavlenie/koshechka-...3;promoted
Ответ
ВОЗ разработала простой тест для определеня, есть ли у Вас риск развития осложнений от коронавируса.
Пожалуйста изучите эти два предмета.
Вы поняли связь между ними?
Если Ваш ответ ДА, вы находитесь в категории повышенного риска.
Пожалуйста, самоизолируйтесь.    
Ответ
   
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Собака-улыбака.

Эскизы(ов)
   
[-] 1
  • meloman1
Ответ
Фiлoсoфськa кaзкa прo гiвнo, або „всім кaцапaм присвячується”. А також про людeй, якi прoживaючи в Укрaїнi прoдoвжyють бyти вiдбiрними кaцaпaми, чи просто тихенько полюбляють роiсю

У лiсi жилo гiвнo.
Oднoгo рaзy в цeй лiс пiшoв мyдрeць. Гiвнo вискoчилo з лiсy пeрeд мyдрeцeм i прoкричaлo грiзним гoлoсoм: “Я тeбe з’їм!”. Мyдрeць злякaвся i втiк.
Мoрaль: Гiвнa бoятися – в лiс нe хoдити.

Пoтiм в лiс пiшoв дрyгий мyдрeць. Пeрeд ним вискoчилo гiвнo i прoкричaлo: “Я тeбe з’їм!”. Мyдрeць нe злякaвся i штoвхнyв гiвнo нoгoю. Гiвнo зaвoнялo.
Мoрaль: Ти мoжeш бoрoтися з гiвнoм, aлe гiвнo бyдe смeрдiти.

Трeтiй мyдрeць пiшoв в лiс. З лiсy вискoчилo гiвнo, знoвy прoкричaлo: “Я тeбe з’їм!”, a мyдрeць вiдпoвiв “Я сaм тeбe з’їм” i з’їв гiвнo. Нa смaк гiвнo виявилoся гiвнoм.
Мoрaль: Ти мoжeш пeрeмoгти гiвнo, aлe смaк пeрeмoги тoбi нe спoдoбaється...

Тoдi чeтвeртий мyдрeць пiшoв в лiс. Гiвнo вискoчилo з лiсy, пригрoзилo з’їсти його, aлe мyдрeць нe злякaвся i прoйшoв пoвз (мимo). Гiвнo пoкричaлo, пoкричaлo, зaплaкaлo, пiшлo i втoпилoся! Тoмy щo мeтoю гiвнa бyлo лякaти мyдрeцiв.
Мoрaль: Якщo зyстрiв гiвнo, прoйди пoвз.
[-] 1
  • owlman
Ответ
Двоє мисливців пішли на вепра. Наступного дня один із них повертається, ледве пересуваючись із тушею вепра на плечах. Побачивши, що його товариш відсутній, мешканці села запитують:

— Петре, а де Семен?

— Та йому стало зле, він упав, в двох кілометрах звідси валяється.

— Як, ти покинув Семена й потягнув вепра?!

— Ну, Семена ж ніхто не вкраде!

Нарешті збулася юнацька мрія Васі! Він заасфальтував усі 6 соток батьківського городу!
Ответ
Стоїть дівчина на мосту, явно збирається звести рахунки з життям. Підходить бомж:

– Дівчино, раз вам вже все одно, можна, я вас наостанок трахну? У мене так давно не було жінки!

– Козел! Ти взагалі себе бачив? Брудний, смердючий, вошивий! Ні, ні і ні! Іди!

– Звичайно, звичайно. Вже йду. Я вас внизу почекаю.

Статевий член – це зовнішній орган, котрий весь час прагне стати внутрішнім.
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48(current)


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Анекдоты, приколы и просто всякий ржач :)4.45