Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продам Вініловий програвач Aiwa-D50
#1
Exclamation 
Вініловий програвач Aiwa-D50,автомат з DD приводом,з виїжджаючим лотком для платівки,як у сідюка.Назагал красива іграшка,у напівробочому стані.Проблеми такі:
1. Під час програвання вінілу в АС вискакують динаміки,навіть на середньому рівні гучності,а на великій враження,що динаміки зараз вилетять;
2. Якщо поруч з вертушкою ходити або постукати по корпусу,все віддається в АС. При цьому,якщо пальцем постукати по голці,такого эфекту немає;
3. На середньому рівні гучності і вище в АС з'являється дуже сильне НЧ-гудіння;
4. Лоток виїжджає через раз,треба пальцем на себя підтягувати.

Апарат не копаний,зовнішньо у дуже чудовому стані,все рідне. Без повернення та претензій.Ціна 1150 грн. Оплата на карту Приват,відправка НП протягом 3-ох днів по Україні(окрім окупованих територій). На всі питання відповім на форумі або по тел. О99 7Ч2 2п'ять 87-дзвонити з 12.00 до 22.00, Костянтин.

               
Героям Слава!
Ответ
#2
Кошторис явно мною завищений,тому переношу торги сюди http://aukro.ua/vinilovij-progravach-aiw...62958.html

Заходьте!
Героям Слава!
Ответ
#3
заходив, але ще щоб був досвід користування тими аукціонами...
Ушел в себя.
Ответ
#4
Юра, можу зіграти від твого імені.
Ответ
#5
і підсадити мене на вініл ?Smile
мене жінка з хати вижене ...
Ушел в себя.
Ответ
#6
(10-07-2015, 10:33 AM)YURCO Написал: і підсадити мене на вініл ?Smile
мене жінка з хати вижене ...

А Серьога приютить!Big Grin
Героям Слава!
Ответ
#7
в Сержа є вініл - йому й так не сумно, нафіга йому ще й житомирський бомж ? Smile
Ушел в себя.
Ответ
#8
(10-07-2015, 01:06 PM)YURCO Написал: в Сержа є вініл - йому й так не сумно, нафіга йому ще й житомирський бомж ? Smile

Як нафіга? Будеш чорну роботу робити за хліб та воду,ну,і раз на тиждень Серж дозволить одну платівку послухати.Big Grin
Героям Слава!
Ответ
#9
записав мене в раби чи що ?
Ушел в себя.
Ответ
#10
(10-07-2015, 04:44 PM)YURCO Написал: записав мене в раби чи що ?

Big GrinBig GrinBig Grin
Героям Слава!
Ответ
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Продам Вініловий програвач Aiwa-D5000