Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Інтернет-купівля
#1
Star 
Колеги,давайте ділитися досвідом купівлі різноманітних побутових товарів в українськіх Інтернет-магазинах.Думаю,цікаво буде не тільки мені.Хотілося би з'ясувати ступень надійності магазинів та найнижчі ціни.Можно давати прямі посилання на сайти.На даний час мене цікавлять шопи з продажу побутовою хімії та засобів гігієни.Хочу зрозуміти,чи є сенс купувати в Інеті? Погуглив,а там стільки тих шопів,що не розібратися.Поділіться досвідом.
Героям Слава!
Ответ
#2
Костя пользовался раз пять услугами РОЗЕТКИ с 2011г. по 2014г.Покупал мобилки,аккумулятор,микроволновку и мультиварку,цены на процентов 20-25 ниже чем в Факстротах,Эльдорадо,Комфи и т.д.Доставка с Киева в Одессу в течении трех дней,можно поехать на склад забрать самому,но я пользовался платной доставкой на дом и это стоило 37 гривен.Очень удобно.Деньги ты за товар отдаешь курьеру.Единственный минус листок гарантии не заполнен.
Ответ
#3
На даний час Розетка далеко не є самим дешевим ресурсом. поки торгували "левандосом", було дешевше. Коли все береться сертифіковане, є таке розуміння, як РРЦ (рекомендована роздрібна ціна), і офіційні постачальники дуже строго контролюють її дотримання (правда є варіанти Smile)
Ответ
#4
хлопці, хтось з наших торгує побутовою технікою?
Ответ
#5
угу, є таке
Ответ
#6
мультиварка Опанас 18, точної назви не пам'ятаю, тре йти на кухню. В усіх магазинах її вже немає у продажу, а мені вона потрібна на подарунок...
Ответ
#7
спробуй тут,
http://hotline.ua/bt-multivarki/panasonic-sr-tmh18/
бо кругом вже не має в наявності
Ответ
#8
(31-07-2015, 07:00 PM)meloman1 Написал: ... шопи з продажу побутовою хімії та засобів гігієни....

Моя жена тарится на сайте Чистюля.
Доставка быстрая.
Ни разу не кинули.
Цены, правда не сильно ниже, чем в магазинах, но если брать много и сразу, то выгодно.
Да и в магазинах не все бывает в продаже, что ей нужно.
Мы делили апельсин.
Много наших полегло...
Ответ
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Інтернет-купівля00