•  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Жизнь после Аукро
ще угод не було, але те що продавцеві безкоштовно повертається товар вже великий плюс.
Ответ
по поводу "доставки олх"
Как покупатель я для себя поставил жирную точку на этой услуге.
Сделал покупку, оплатил, продавец отправил товар, а спустя несколько часов он заказывает возврат мотивируя тем, что мол продешевил... Мало того что потерял немалую суму на процентах и оплате доставки, так теперь еще до четверга буду ждать возврата денег...
Ответ
Таких продавцов нужно в черный список.
Чтобы все знали и обходили стороной.
Мы делили апельсин.
Много наших полегло...
Ответ
А я по маранцу нормально сработал, все гуд
Ушел в себя.
Ответ
Питання - чи має хтось людину в Німеччині, хто б на свою адресу отримав невеликий пакунок з Амазон і переправив потім в Україну.
Стоїть доставка лише по Німеччині і зв'яку будь-якого, щоб домовитися, з продавцем немає.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Як перевиставити проданий лот на skylots ?
Не знайшов такої функціїї....
Чи заново його описувати???
Ответ
(04-01-2019, 02:27 PM)minoltist Написал: Як перевиставити проданий лот на skylots ?
Не знайшов такої функціїї....
Чи заново його описувати???

   
Ответ
Не, не працює. В проданих лотах нема такої кнопки...
Ответ
Заходиш на сторінку проданого лоту натискаєш "виставити подібний". Там можеш змінювати параметри або залишити як є .
Ответ
У меня на Скайлот они сами перевыставляются. Автоматом.

Серёга, на бесплатке жизнь есть? Что-то продается?
Мы делили апельсин.
Много наших полегло...
Ответ
(05-01-2019, 08:35 AM)Liglem Написал: У меня на Скайлот они сами перевыставляются. Автоматом.

Серёга, на бесплатке жизнь есть? Что-то продается?

Автоматом это если лот не продан, здесь суть в том, что лот продан.
На Бесплатке такая глушь, шо наверное на местном рынке в мясном отделе больше спрос будет...

Ответ
OLX - фсе?
OLX сьогодні поміняв мені рубрику всіх касет з "CD/DVD/платівки" на "компьютерні комплектуючі" - і виділив цілих дві позиції безкоштовно )))
Є методи боротьби з таким явищем?
Ответ
(23-01-2019, 03:19 PM)minoltist Написал: OLX - фсе?
OLX сьогодні поміняв мені рубрику всіх касет з "CD/DVD/платівки" на "компьютерні комплектуючі" - і виділив цілих дві позиції безкоштовно )))
Є методи боротьби з таким явищем?

Віталя, я вже про це писав і раніше.
Я думаю, що нових касет там скоро зовсім не буде, ніхто їх не буде там продавати у кількості 5 штук на місяць (саме таке обмеження в рубриці "комп'ютери") а й тим паче купувати додаткові пакети оголошень (це взагалі дурня для такого виду товару).
Я з ними веду, вірніше вів переписку напевно місяці два-три. Там просто сидять модери і копіпастять однаковісінькі відповіді. )))
Ось ця дурня з останнього листа: ))))

Цитата:Ярослав (OLX Ukraine)

23 січ., 12:17 +03

Здравствуйте!

Спасибо за письмо. В рубрике Хобби, отдых и спорт / CD / DVD / пластинки / кассеты могут быть размещены объявления с продажей дисков, кассет, пластинок с уже записанной на них информацией (фильмами, музыкой и тд).
Если диск, кассета чистые, то есть предназначены для записи информации, их необходимо размещать в рубрике Электроника / Компьютеры и комплектующие / Расходные материалы / Дискеты / диски / кассеты. Именно поэтому Ваши объявления и были перемещены.
Удачного дня.

С наилучшими пожеланиями,
Ярослав‍

Мої лоти видалили ще вчора по обіді. Я ж в свою чергу псіханув і повидаляв взагалі всі свої лоти, переписку і списки відстежень. Залишилося лише профіль видалити, але то згодом - треба ще кілька справ завершити.

Для себе бачу поки лише skylots.org, на москальські ресурси по типу newau...ion я ані ногою. )))

Ось такі справи Undecided
Ответ
Дебилы с OLX теперь перевели меня на бизнес-аккаунт ))))
Ответ
На https://ukrlot.com.ua/ хороші умови що для продавця, що для покупця
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
2 Гость(ей)

Жизнь после Аукро 00