•  Предыдущий
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 25
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 2 Голос(ов) - 5 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Свежекупленный винил :)
#31
(10-06-2014, 01:52 PM)Sirkon Написал: Из последнего:

Metallica ‎– Beyond Magnetic, Vertigo ‎– 530731-1, Limited Edition, Silver

Я собі такий же придбав Shy. Досить не погані пісні. Не розумію, чому їх забракували при випуску Death Magnetic Huh
Також вирішив до колекції взяти 5-ти дискове видання Death Magnetic.
Metallica ‎– Death Magnetic, Vertigo ‎– 00602517737310, 5×12" LP, 45 RPM, Europe


Эскизы(ов)
           
Ответ
#32
А мені з Death Magnetic чомусь не щастить... Sad Вже кілька разів замовляв і завжди то відмова то ще якісь пригоди, одного разу навіть привезли, але я як глянув на той "пропеллєр" - відмовився Sad Один користувач на хіфі виставив на продаж б/в, але знову не пощастило -не вспів на нього... На 5-ти дискове поглядаю, але ціна трохи шокує... Є в мене з цієї серії 4-и дискове видання 1991-го року, звук там просто суперовий Rolleyes
Ответ
#33
Ось такі два Англійця оселились у мене Smile
The Michael Schenker Group ‎– The Michael Schenker Group, Chrysalis ‎– CHR 1302, UK
Manowar ‎– Sign Of The Hammer, 10 Records ‎– DIX 10, UK

Эскизы(ов)
                       
Ответ
#34
Очередное обновление - ВИА "Металлика":


Metallica ‎– One,
Vertigo ‎– METAL 512, Phonogram ‎– 874 067-1, UK & Europe


больше фото вечером, а пока только с телефона Sad
   




Ответ
#35
Из за одной темы винил покупать...
Я наверное еще не в теме ))))
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
#36
Хорошо тебе, у тебя ещё много интересного впереди Big Grin
Ответ
#37
Ось такі три красеня тільки отримав Smile

Led Zeppelin ‎– Led Zeppelin, Atlantic ‎– 8122796460, Tri-fold Sleeve, Europe
Led Zeppelin ‎– Led Zeppelin II, Atlantic ‎– 8122796438, Tri-fold Sleeve, Europe
Led Zeppelin ‎– Led Zeppelin III, Atlantic ‎– 8122796436, Tri-fold Sleeve, Europe
(26-06-2014, 01:17 PM)Sirkon Написал: Хорошо тебе, у тебя ещё много интересного впереди Big Grin

Підтримаю Сергія.
Сингли - дуже цікава річь. Ослибливо, якщо ти цікавишся цим колективом.
Як правило на синглав колектив видає на другій стороні ті речі, які не входять в основний реліз (так названі B-Sides). Це можуть бути ковера, записи з концертів, або просто нові речі.
Сам маю в колекції масу синглів, колективів, котрі по справжньому мене цікавлять.

Эскизы(ов)
                                                               
Ответ
#38
Щодо синглів додам лише те, що переважна їх більшість видавалась на 45-й швидкості, що безумовно давало кращу якість звучання у порівнянні із звичайним виданням студійного альбому на 33-й швидкості. Це лише зараз стали доступні перевидання альбомів на 45 швидкості, та й то, далеко не всіх Sad
Ответ
#39
Такс...
Признавайтесь...
У кого есть немного лишнего фирменного винила, который не жалко дать послушать начинающему виниломану ? Big Grin
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
#40
Жыл бы ты в Одессе... но тут такая петрушка, дать послушать не каждый коллекционер горазд.
Например, я очень сильно нервничаю даже если мои дломашние слишком близко подходят к нему, я уже не говорю о том, что мой винил ещё кто-то кроме меня может брать руками... В кошмарном сне лежу и вижу как стоит возле стопки моего винила жирный дядька и тольстыми засмальцоваными руками небрежно вытаскивает пласты из нежных конвертиков..... ужас....

Такие себе "сказки" на ночь Big GrinBig GrinBig Grin
Ответ
#41
не шоб об этом на ночь думать, то ты всякой ерундой голову забиваешь Smile)))

http://mk90.net/forum/showthread.php?tid=553
Ушел в себя.
Ответ
#42
(26-06-2014, 05:23 PM)ironman71 Написал: Ось такі три красеня тільки отримав Smile

Led Zeppelin ‎– Led Zeppelin, Atlantic ‎– 8122796460, Tri-fold Sleeve, Europe
Led Zeppelin ‎– Led Zeppelin II, Atlantic ‎– 8122796438, Tri-fold Sleeve, Europe
Led Zeppelin ‎– Led Zeppelin III, Atlantic ‎– 8122796436, Tri-fold Sleeve, Europe
(26-06-2014, 01:17 PM)Sirkon Написал: Хорошо тебе, у тебя ещё много интересного впереди Big Grin

Підтримаю Сергія.
Сингли - дуже цікава річь. Ослибливо, якщо ти цікавишся цим колективом.
Як правило на синглав колектив видає на другій стороні ті речі, які не входять в основний реліз (так названі B-Sides). Це можуть бути ковера, записи з концертів, або просто нові речі.
Сам маю в колекції масу синглів, колективів, котрі по справжньому мене цікавлять.

Вітаю,чудове придмання!А я ніяк не зберусь купити перших два альбоми...
(26-06-2014, 09:41 PM)Sirkon Написал: Жыл бы ты в Одессе... но тут такая петрушка, дать послушать не каждый коллекционер горазд.
Например, я очень сильно нервничаю даже если мои дломашние слишком близко подходят к нему, я уже не говорю о том, что мой винил ещё кто-то кроме меня может брать руками... В кошмарном сне лежу и вижу как стоит возле стопки моего винила жирный дядька и тольстыми засмальцоваными руками небрежно вытаскивает пласты из нежных конвертиков..... ужас....

Такие себе "сказки" на ночь Big GrinBig GrinBig Grin
Ох,как я тебя понимаю,брат!Heart
Героям Слава!
Ответ
#43
Rainbow. "Rising."-1976 Oyster Polydor Records Inc. ACBR 262 U.K.
Aerosmith. "Pump."-1989 D.Geffen Records Company 924 254-1 Germany.

Эскизы(ов)
                                           
Ответ
#44
Ще одне поповнення. Напевно сама рідка платівка серед DP

Deep Purple ‎– Shades Of Deep Purple, Parlophone ‎– PCS 7055, UK
Matrix / Runout (Side 1, stamped): YEX 689-1
Matrix / Runout (Side 2, stamped): YEX 690-1

Эскизы(ов)
                           
Ответ
#45
(02-07-2014, 07:01 PM)ironman71 Написал: Ще одне поповнення. Напевно сама рідка платівка серед DP

Deep Purple ‎– Shades Of Deep Purple, Parlophone ‎– PCS 7055, UK
Matrix / Runout (Side 1, stamped): YEX 689-1
Matrix / Runout (Side 2, stamped): YEX 690-1

Весчь!Респект Вам!
Героям Слава!
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 25
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Свежекупленный винил :)52