•  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 25
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 2 Голос(ов) - 5 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Свежекупленный винил :)
В кризисное время первое приобретение винила. Не дорогая покупка, но очень не плохая музыка....

[undefined=undefined][undefined=undefined]SAXON - ROCK THE NATION[/undefined][/undefined]

Эскизы(ов)
       
Ответ
Закрив пару "дірочок" у фонотеці Smile
Останній альбом,якого не вистачало з ери Mountain Records:
Nazareth ‎– Play'n' The Game, Mountain Records ‎– TOPS 113, UK
Matrix / Runout: TOPS - 113 - A -1U MASTERDISK RL
Matrix / Runout: TOPS - 113 - B - 1U MASTERDISK RL

та крайній альбом (з придбанням цього взагалі була ціла епопея).
Nazareth ‎– Rock 'N' Roll Telephone, Union Square Music ‎– USMFL2LP001, UK

Эскизы(ов)
                                               
Ответ
Розкажи про епопею,думаю,цікаво буде всім!
Героям Слава!
Ответ
(22-03-2015, 04:33 PM)meloman1 Написал: Розкажи про епопею,думаю,цікаво буде всім!

Кость, хай це краще буде на совісті того "ПРОДАВАТЕЛЯ", від якого я його довго чекав, оплатив, та так і не отримав Sad
Ответ
Фігасє!.. я його знаю?
Ответ
(22-03-2015, 06:26 PM)ironman71 Написал:
(22-03-2015, 04:33 PM)meloman1 Написал: Розкажи про епопею,думаю,цікаво буде всім!

Кость, хай це краще буде на совісті того "ПРОДАВАТЕЛЯ", від якого я його довго чекав, оплатив, та так і не отримав Sad

Юро,може тоді ім'я цього продаватора у студію? Щоби інші хлопці не наразилися?
Героям Слава!
Ответ
все ОК, гроші повернули, але осад залишився. по просту, замовляючи цю, та ще дві платівки Nazareth, домовились на один термін (2-3 тижня). він затянувся практично на 2 місяці. за цей час мав можливість придбати ці 3-ри платівки у іншого продавця, але не купував, бо, як би домовився, чекав. в результаті встиг придбати тільки одну, дві інші тю-тю. а "ПРОДАВАТЕЛЬ", з яким домовився та оплатив, по кінцівці мені ще й заявив: " мне от вашего Nazareth ни тепло ни холодно ". до речі, це вже не перший прокол з цим продавцем. Лімітований та оплачений URCHIN я так й не дочекався, отримавши замість нього звичайне видання. проблема таких "продавців", що вони продають повітря, та беруть гроші за ті платівки, яких ще не мають Sad а ім'я, можеш заглянути в мою "репу" на тому форумі.
Ответ
Ось така лімітована епішка Dream Theater досталась Smile

Dream Theater ‎– Illumination Theory, Roadrunner Records ‎– 1686-135371
Limited to 2700 copies worldwide.

Эскизы(ов)
           
Ответ
ironman71

Если не секрет, сколько в Вашей коллекции винила и СД?
Я уже два года на хай-фиделити и сколько помню, у Вас чуть ли не каждый день обновления. Просто интересно, сколько у людей дисков бывает.

У меня СД дисков штук 500, точно не считал, и штук 100 винила, и уже большая проблема, где всё хранить.
Ответ
(25-03-2015, 06:03 PM)DVAR Написал: ironman71

Если не секрет, сколько в Вашей коллекции винила и СД?
Я уже два года на хай-фиделити и сколько помню, у Вас чуть ли не каждый день обновления. Просто интересно, сколько у людей дисков бывает.

У меня СД дисков штук 500, точно не считал, и штук 100 винила, и уже большая проблема, где всё хранить.

Да,а ещё он собирает монеты/банкноты, разное,связанное с Второй Мировой,а теперь и кассеты начинает!Tongue Точно,где-то бункер есть!Big Grin
Героям Слава!
Ответ
Кость, а ще у мене, як у справжнього бандерівця, є гвинтівки й автомати Big Grin
   
DVAR
а по фонотеці, СД десь так само як у вас, тільки в кінці ще нулик треба добавити. Платівок вже третя тисяча пішла.
Ніяк не можу фонотеку привести в порядок Smile
Ответ
Класс! Моё уважение коллекционеру со стажем!
Ответ
Добавилась парочка    

Довго шукав соло роботу Стенлі Харві Айзена в повній комплектації, з плакатом Smile

Kiss, Paul Stanley ‎– Paul Stanley, Casablanca Records ‎– NBLP 7123, US
Kiss ‎– MTV Unplugged, Mercury ‎– 06025 377 537-5, Europe

Эскизы(ов)
                                   
Ответ
А мне сегодня тоже из Англии приехал сборник Jean Mishel Jarre - The Essential.

Эскизы(ов)
       
Ответ
Недавно, пишучи колезі на касету, пару альбомів Ролінгів, піймав себе на думці, що на CD маю всю дискографію й Американську, й Європейську, а ось з вінилом якось не склалось. Вірніше, в свій час мав, а зараз "голяк". Якось не по хозяйcькі Smile
Вірішив цю прогалину по трішки заповнити.
Перший пішов Wink
The Rolling Stones ‎– Tattoo You, EMI Electrola, Rolling Stones Records ‎– 1C 064-64 533, Germany

Наступна платівка взагалі довгий час відкладалась до покупки. Хоча це один з найулюбленіших альбомів колективу, але, маючи його на CD, я чомусь його не спішив придбати на платівці. Але завжди треба колись брати Smile

Ну а пікчер Мегасмерті взагалі без роздумів Smile


Эскизы(ов)
                                   
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 25
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
3 Гость(ей)

Свежекупленный винил :)52