•  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 17
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 4 Голос(ов) - 3.75 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
любіть Україну
#76
В кожного свої поповнення, моїм два тижні Smile
   
Ушел в себя.
Ответ
#77
Не смог не запостить Smile
   
   
   
   
   
   
Ответ
#78
Хлопці,вітаю всіх з Днем Перемоги над нацизмом! Бажаю нам усім мирного неба і не пережити того,що пережили тоді наші діди і бабусі! Світла їм пам'ять... І ще,колеги,любіть Україну! Героям Слава!
Героям Слава!
Ответ
#79
А у нас трава заколосилась...
Красота!

   
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
#80
Зі святом вас, колеги Wink
   
Ушел в себя.
Ответ
#81
Одуванчик:

   

Big Grin
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
#82
Маникюр хиде ? Smile
Ушел в себя.
Ответ
#83
(02-06-2015, 07:25 PM)YURCO Написал: Маникюр хиде ? Smile

Ты на что это намекаешь? Huh
Коллекционирую аудиокассеты и винтажные плеера.
Ответ
#84
На когти-с Smile)) шютка Smile
Ушел в себя.
Ответ
#85
Как приятно видеть что народ любит свою страну.... Слава Україні!!!

Эскизы(ов)
   
Ответ
#86
Російський цар Микола Другий дуже не любив коньяк,і коли йому підігнав пляшку якись заморський канцлєр і пропонував її розпити,то цар наказав щоб йому принесли нарізаної цитрини з цукром,Микола Другий випив чарку і що б не показувати свою огиду захрумав цитринчиком і скривився,всі подумали що кривлення це є ефект цитрину,так і повелося якщо Коньяк то с лимоном.А я як щирий Українець пью тільки Закарпатський коньяк,заїдаю Львівським сальним шпондером з Українською гірчицею,квашоними помидорками і чорним духмяним хлібом.Веселих вихідних хлопці.

Эскизы(ов)
   
Ответ
#87
(12-06-2015, 08:49 PM)russzino Написал: Російський цар Микола Другий дуже не любив коньяк,і коли йому підігнав пляшку якись заморський канцлєр і пропонував її розпити,то цар наказав щоб йому принесли нарізаної цитрини з цукром,Микола Другий випив чарку і що б не показувати свою огиду захрумав цитринчиком і скривився,всі подумали що кривлення це є ефект цитрину,так і повелося якщо Коньяк то с лимоном.А я як щирий Українець пью тільки Закарпатський коньяк,заїдаю Львівським сальним шпондером з Українською гірчицею,квашоними помидорками і чорним духмяним хлібом.Веселих вихідних хлопці.

Коньяк-гарний напій! Закарпатського не пробував,не продають його в нас. А заїдаєшь ти дуже правильно!Smile
Героям Слава!
Ответ
#88
Костя в мене жінка Львівянка,і всі якісні прянощі і коньяк то все з міста Львова.
Ответ
#89
Хлопці, я сьогодні за вечір також трохи шабо всоп потяг і потягло мене на "ліріку" Smile
Сонце сідає, втомилася спека
Он там на полі ходить лелека
Ще один швидко літає по небу...
Господи, змилуйся - війни нам не треба
Дай нашим дітям з нами пожити -
Маму і тата й Вкраїну любити...


Отаке за 15 хвилин у голові виникло дивлячись на таку красу:
           
Ушел в себя.
Ответ
#90
Вибачаюсь наперед за те, що відео не моє власне, але місце йому тут більш ніж доречне Smile

Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 17
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
3 Гость(ей)

любіть Україну3.754