MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум
Вторжение пуйла в Украину - Версия для печати

+- MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум (http://mk90.net/forum)
+-- Форум Кассеты (http://mk90.net/forum/forum-1.html)
+--- Форум Курилка (http://mk90.net/forum/forum-94.html)
+--- Темы: Вторжение пуйла в Украину (/thread-626.html)



RE: Вторжение Путлера в Украину - Supermurzic - 19-08-2015

(19-08-2015, 08:51 PM)serjo Написал: Так уже один псевдореферендум уже был и чо? Сколько их нужно чтобы присоеденить?

Во-во.... это кацапня, как обычно, перед очередными заседаниями в Минске пытается пару очков набрать.... убогий ГБшный понт


RE: Вторжение Путлера в Украину - YURCO - 19-08-2015

Понты понтами, но палки в колеса таки ставят...


RE: Вторжение Путлера в Украину - Supermurzic - 24-08-2015

Надо ж так лажануться.... А как же Великая кацапская военная тайна?
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Abs-life.ru%2Frabota%2Fzarplata%2Fvoennosluzashchie2015.html

[attachment=21258]


RE: Вторжение Путлера в Украину - alex7887 - 24-08-2015

Таке собі вітання з днем незалежності Smile



RE: Вторжение Путлера в Украину - meloman1 - 27-08-2015

Невеличке продовження нашої з Борєю wasserman історії. На хіфі він на днях пише мені,що на днях буде у справах в Мелітополі(25 км. до мене) і хоче заїхати розставити всі "точки над Ё"(його слова).Та вчора він відписався,що таможня його не впустила,бо не було в паспорті якоїсь печатки. Попереписувались ми з ним,без образ та емоцій,і залишились кожний при своєму.Щодо його повернення сюди,ось Борисові слова: "а вообще я вас боюсь, вы саблезубые стали, а я устал всю жизнь с кем-то собачиться. спокойствия хочу. зачем ссориться? что это даст?" Такі справи...


RE: Вторжение Путлера в Украину - Supermurzic - 27-08-2015

meloman1, я правильно понимаю, что wasserman был/есть(?) активным членом самообороны Крыма?


RE: Вторжение Путлера в Украину - meloman1 - 28-08-2015

(27-08-2015, 08:46 PM)Supermurzic Написал: meloman1, я правильно понимаю, что wasserman был/есть(?) активным членом самообороны Крыма?

Та фіг його знає. Спочатку я думав,що так. Та він мені написав,що з трьох варіантів особистих дій під час аннексії-спротив,підтримка,невтручання,Борис вибрав останню. А морально він звісно за Росію і інших варіантів не сприймає!



RE: Вторжение Путлера в Украину - YURCO - 28-08-2015

Тим часом у нас в Житомирі не наш банк отак "оформили"
[attachment=21305]


RE: Вторжение Путлера в Украину - minoltist - 28-08-2015

(27-08-2015, 08:02 PM)meloman1 Написал: Невеличке продовження нашої з Борєю wasserman історії. На хіфі він на днях пише мені,що на днях буде у справах в Мелітополі(25 км. до мене) і хоче заїхати розставити всі "точки над Ё"(його слова).Та вчора він відписався,що таможня його не впустила,бо не було в паспорті якоїсь печатки. Попереписувались ми з ним,без образ та емоцій,і залишились кожний при своєму.Щодо його повернення сюди,ось Борисові слова: "а вообще я вас боюсь, вы саблезубые стали, а я устал всю жизнь с кем-то собачиться. спокойствия хочу. зачем ссориться? что это даст?" Такі справи...
А який сенс спілкуватись з зрадником-сепаратистом?
Послухати як "русский мир" повинен заповнити всі континенти ?



RE: Вторжение Путлера в Украину - meloman1 - 28-08-2015

Він вважає,що проблема в тому,що хтось українець,а хтось ні.


RE: Вторжение Путлера в Украину - Ниро - 28-08-2015

Когда человек ничего не может изменить, то ему остается довольствоваться тем что ему разрешают. А со временем он начинает это восхвалять. Тем более в украинские часы, его досаждали татары как я понял, а местный мент в должности нихрена делать не хотел по этому поводу. Вот и накопилось, накипело. А тут вдруг пришли ребята которые в свое время татар выселяли. Вот оно счастье то... Тут уже можно и на укропов гнать...
Надо ведь перестраиваться на "русский мир" теперь... Попробуй попереть против - у кабаевцов разговор короткий. Они бы случись в Мордоре хоть намек на сепаратизм моментально убили, сожгли, сравняли бы с землей и плевать им как бы на это отреагировал мир... Не то что укры. Мирным путем нужно, договариваться нужно, прислушаться к другому мнению...


RE: Вторжение Путлера в Украину - meloman1 - 28-08-2015

Так,Кость,ненавидить Борис ментів+ ,а про татарів нічого не казав. А чим татари погані,не розумію. Повернутися на на кримську землю мають право,бо це їх Батьківщина.


RE: Вторжение Путлера в Украину - minoltist - 29-08-2015

[attachment=21307]


RE: Вторжение Путлера в Украину - Sirkon - 29-08-2015




RE: Вторжение Путлера в Украину - owlman - 31-08-2015

Тетяна Барвінська додає 13 нових світлин — з Leonid Petihachny.

Сьогодні (29.08) річниця Іловайської трагедії. На Михайлівській площі вшановують загиблих. Дивлюся в очі людей, що тримають в руках фотографії воїнів. На фото світлі, усміхнені обличчя тих, кого російська сволота підло розстріляла при виході з Іловайська. Дивлюся, і розумію, як же я ненавиджу вас, боягузлива кацапня. Ненавиджу. І онуків своїх навчу ненавидіти, і правнуків, якщо доживу. За "Зелений коридор" Іловайська, за Савур-Могилу, за Дебальцево, за ДАП, за сльози матерів, за згорьовані очі, за осиротілих дітей, за хлопчиків, що вже ніколи не стануть дідами, за сплюндровану вашими снарядами землю, за те велике горе, яке ви принесли в Україну. Ница, брехлива, підла, віроломна нація. Якби ненависть могла спопеляти, ваше кубло нелюдей (язик не повертається назвати його країною) вже давно стало б пусткою. Горіть в пеклі! Разом з нашими зрадливими можновладцями.

[attachment=21325]