Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Переробка fm-діапазону в автомагнітолі
#1
Хочу запитати - наскільки важко переробити двохдінову автомагнітолу з fm-діапазоном 76.0-90.0 на 88.0-108.0 МГц? Хтось візьметься з форумчан? Можно і в ЛС, якщо щось.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
#2
(31-01-2017, 06:07 PM)rawavlad Написал: Хочу запитати - наскільки важко переробити двохдінову автомагнітолу з fm-діапазоном 76.0-90.0 на 88.0-108.0 МГц? Хтось візьметься з форумчан? Можно і в ЛС, якщо щось.
При наявності перетворювача - роботи на 30 хв. включно з розбиранням і збиранням магнітоли. Зробити може будь-який майстер з правильно вирощеними руками.
       
Ответ
#3
На екрані буде коректно відображатися?
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
#4
Але є один маленький нюанс - не весь діапазон буде перетворено, по факту -20 МГц. Тобто, я в нас в Одеса наприклад ХітФМ йде на частоті 101,0МГц, то я його приймаю на частоті 81,0МГц.
І на початку діапазону можуть бути накладки.
(31-01-2017, 06:19 PM)rawavlad Написал: На екрані буде коректно відображатися?

На екрані буде фактична частота по "японськи", але приймати буде частоту +20МГц.
Я собі ставив більше 2-х років тому, політ нормальний.
p.s. В мене Carrozzeria (Pioneer) FH-P710MD .
Ответ
#5
С этими конверторами чувствительность приёмника падает
В городе с сильным сигналом может и не так заметно, а за городом грустно
Хотя может преобразователи были не очень, давно ставил
Капитан ВСУ
Ответ
#6
С точки зрения радиотехники - конвертор хреновое решение по многим причинам.
Достоинств только два - простота и низкая стоимость решения. Игрался этой темой лет 20 назад, когда у нас еще было УКВ, а магнитолы и проч импорт был в FM 88-108.
Ответ
#7
у меня наоборот - прием даже усилился где-то на четверть минимум.
Ответ
#8
Перетворювач прийшов, магнітола теж. Так що відступати пізно. Питання підсилювача тепер актуально.
   
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
#9
В принципі, для авто і перетворювач підійде. В авто такий рівень шумів, та і акустично авто - приміщення "не дуже" )
(31-01-2017, 06:20 PM)Sirkon Написал: На екрані буде фактична частота по "японськи", але приймати буде частоту +20МГц.
Цитата з вікіпедіі: "диапазоны УКВ OIRT («советский» 65,9—74 МГц) и УКВ CCIR (японский 76,0—89,9 МГц и «европейский» 87,5—108 МГц)"
Якщо +20Мгц то виходить діапазон 96,0-109,9.
Ответ
#10
діапазон буде 76.0...89.9 Приймати буде лише те, що попаде в цей діапазон з розрахунку +20 МГц. Також буде приймати у проміжку починаючи з 87.5...89.8 в оригінальній частоті, тобто де японський фм накладається на європейський.
ще один нюанс - на 88.0 йде чіткий тихий, без шуму 100% сигнал, напевно якась своя наводка. Приймає у будь-якому місці, навіть немає близько ніякого фм Smile
Ответ
#11
(03-02-2017, 09:00 PM)Sirkon Написал: діапазон буде 76.0...89.9 Приймати буде лише те, що попаде в цей діапазон з розрахунку +20 МГц.
так я і написав з розрахунку +20Мгц
(03-02-2017, 09:00 PM)Sirkon Написал: Також буде приймати у проміжку починаючи з 87.5...89.8 в оригінальній частоті, тобто де японський фм накладається на європейський.
І якщо у тебе буде і там і там радіостанція - наприклад 87,5 і (+20) 107,5 матимемо кашу.
(03-02-2017, 09:00 PM)Sirkon Написал: ще один нюанс - на 88.0 йде чіткий тихий, без шуму 100% сигнал, напевно якась своя наводка. Приймає у будь-якому місці, навіть немає близько ніякого фм Smile
Це може бути аналогове телебачення. На "рідній" частоті приймача.
Тут розписані частоти та ким вони зайняті
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%9A%D0%92_OIRT
Ответ
#12
так, каша спостерігається на одній із станцій, точно не пам'ятаю.
то не тв, тг шось власне, їхав з Одеси вмКиїв - стабільно 100% якісного прийому на 88.0
Ще один з мінусів для мене було те, що радіо Рокс в Одесі транслюється на 90.2 і не попадає ні в яп. ні в перетворений діапазон. Sad
Ответ
#13
(03-02-2017, 09:52 PM)Sirkon Написал: Ще один з мінусів для мене було те, що радіо Рокс в Одесі транслюється на 90.2 і не попадає ні в яп. ні в перетворений діапазон. Sad
Про що я і написав вище - діапазон буде не 88-108 а 96-116 Smile
Таким чином все що в проміжку 89,9-95,9 - пролітає

P.S. У нас радіо Рокс 100,8 , переїзжай )

Ответ
#14
(03-02-2017, 10:18 PM)minoltist Написал: P.S. У нас радіо Рокс 100,8 , переїзжай )
Лучше в Японию ехать и ничего не перестраиватьRolleyes
Капитан ВСУ
Ответ
#15
там немає радіо Рокс
Ответ
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Переробка fm-діапазону в автомагнітолі00