Опрос: Вы используете системы шумопонижения?
Да, использую Dolby B/С
14.81%
Да, использую Dolby S
0.93%
Да, использую, но не Dolby
3.70%
Категорически против
18.52%
Не использую, но ничего против не имею
62.04%
Всего
108 голос(ов)
100%
* Вы проголосовали за этот ответ.

  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 217
  • 218
  • 219(current)
  • 220
  • 221
  • ...
  • 774
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 19 Голос(ов) - 4.26 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мир аудиокассет
(23-11-2014, 11:03 AM)rawavlad Написал: Колеги, сьогодні резервував одну касету у Саши. А коли почав передивлятися, що в мене є з LO-D, то виявив, що у всіх нормальних пацанів напис DL нанесений білою фарбою. Фото Саши
А в мене, якогось хр...на, чорною. Буду відслідковувати тепер, хто мені підсунув "лєвак".


Колєга, той хто "підсунув" Вам лєвак був я. З радістю прийму цей так званний "лєвак" назад. Чекаю в ПВ реквізити для переказу коштів за саму касету і за моральні страждання викликанні цим "лєваком". Прошу не зволікати.


ps Колег прошу оцінити наскільки цей так званний лєвак є лєваком.
   
http://mk90.net/2012/07/lo-d-dl-60-jp-1984/
http://mycassettetape.com/wp/lo-d/
Ответ
Сергій, в Одесі сьогодні відімкнули почуття гумору?! Бо тон повідомлення надто серйозний. Навпаки приємно вражений, що в мене не такий як у всіх. Якраз повністю підпадає під мою концепцію коллекціонування.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
ребята, не страдайте [censored]нёй
взрослые люди, сами всё понимаете
Ответ
млять, так незручно вийшло.... я просто тільки прокинувся і тут таке... Smile зрештою чекаю реквізити для відправки - там в мене є дві лоудешки, будуть від мене подарунком Smile
Ответ
По-перше, для всіх - жодного конфлікту не існує. Не маю АБСОЛЮТНО ніяких претензій до Сергія. КРАПКА!
По- друге, для Сергія - в ЛС прочитай мою пропозицію щодо аналогічних "лєваків" для того, щоб мені підсунути.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Володя, моє бажання зробити подарунок діє і відмовок не приймаю Smile Якщо ти не даси реквізити, то колеги тебе все рівно здадуть Big Grin
Ответ
Поддерживая сегодняшний ироничный тон ветки:

(23-11-2014, 02:07 AM)YURCO Написал:
(21-11-2014, 11:00 PM)Slik Написал: Мафон у Юры сейчас.
Завтра должны быть тесты пары дек с его стороны, ждемс отчета Big Grin
тест по воспроизведению состоялся, завтра продолжим по записи ...

"Огласите пожалуйста весь список"... участников теста - кассеты и деки (Aiwa 6900mk2 & Teac 970X ?).
Ответ
(23-11-2014, 02:51 PM)Sirkon Написал: колеги тебе все рівно здадуть
Колеги, не ведіться на провокації. За мовчання я дам більше Smile І Сергію, я теж щось підберу для Південної Пальміри на взаєм.

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
так Володя, давай адресу Smile
Ответ
http://www.1tv.ru/sprojects_utro_video/si33/p15373
Ответ
Сергію, якби це було щось інше, то відправив би в дитячий будинок чи на потреби бійцям на війні. А так давай зробимо інакше. Ти їх вистав на продаж. Я гарантую, що відправлю аналогічну суму на потреби чи АТО, чи дітям(вкажеш сам куди).А ти після продажу зробиш аналогічний жест іншим нужденним. Можеш запропонувати свій варіант.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Володь, буду трохи пізнішк біля компа - напишу є, а взагалі-то підтримую варіянт дитбудинку Smile
до речі колеги, давайте зробимо цб акціб спільною - долучайтеая!!
Ответ
(23-11-2014, 04:19 PM)Sirkon Написал: до речі колеги, давайте зробимо цю акцію спільною - долучайтесь!!
Я виставлю Technics RT-60MX 1971-1981 розпечатану(одна з лопнувших). Людину, що край потребує допомоги знайду. Дам реквізити, покупець напряму перераховує кошти туди, мені сканкопію квитанції і касета їде за адресою.
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Посмотрим,по чём уйдёт Лучшая мк в мире! (из описаная). )))


Ну уж явно не за столько. Big Grin
Ответ
Кошка - крыша въехала немножко Smile
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 217
  • 218
  • 219(current)
  • 220
  • 221
  • ...
  • 774
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
32 Гость(ей)

Мир аудиокассет4.2619