Опрос: Вы используете системы шумопонижения?
Да, использую Dolby B/С
14.81%
Да, использую Dolby S
0.93%
Да, использую, но не Dolby
3.70%
Категорически против
18.52%
Не использую, но ничего против не имею
62.04%
Всего
108 голос(ов)
100%
* Вы проголосовали за этот ответ.

  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 635
  • 636
  • 637(current)
  • 638
  • 639
  • ...
  • 774
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 19 Голос(ов) - 4.26 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мир аудиокассет
У меня есть похожие кассеты, только не по 180 минут. Штрих код даже не допечатан, он является единым целым со всей упаковкой. Скорее всего упаковывали после введения штрихкодов. Видимо их ОЧЕНЬ настоятельно ввели. На второй вопрос у меня нет ответа.
"Про то, что ты дурак, я одна знала, теперь вся Москва будет знать"
Ответ
А на третий у меня)
От не збирав TDK взагалі, окрім японської лінійки 46хв.(1982р.) Лишалося одну знайти SA46.
Нє, надумав ще й ВСІ "п'ять-сім", як казали профі, 180хв. теж непоспішаючи зібрати. А тут тільки 82р. їх не меньше 5 виходить. А де всі решта?!
Що значить довіритися профі, не вивчивши питання самому.)
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Ще одна проблемка виникла, але майже розв'язали з Joelом (dr.bo).
Купляв в нього одну 180хв. Ззаді написано "Зібрано в США". Мені якраз таку треба. Роблю оферту, він каже, що за таку ціну готовий прислати, але з лопнувшою плівкою. А вона ж всеодно трісне, то мені таке підходить. Питаю - Касета абсолютно ідентична? Саме така і не інша? Ось фото потрібної мені. -Так! Буде саме така.
Приходить "Зроблено в Японіі". Кажу - Чоловіче, я ж пару раз питав чи така сама, бо "японку" я у Вас же брав. -Ой, затупив!
Короче, поїхала назад в Штати, а звідти шлють потрібну.
Буває й таке..
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
(09-11-2017, 08:35 AM)rawavlad Написал: Ще одна проблемка виникла, але майже розв'язали з Joelом (dr.bo).
Купляв в нього одну 180хв. Ззаді написано "Зібрано в США". Мені якраз таку треба. Роблю оферту, він каже, що за таку ціну готовий прислати, але з лопнувшою плівкою. А вона ж всеодно трісне, то мені таке підходить. Питаю - Касета абсолютно ідентична? Саме таке і не інша? Ось фото потрібної мені. -Так! Буде саме така.
Приходить "Зроблено в Японіі". Кажу - Чоловіче, я ж пару раз питав чи така сама, бо "японку" я у Вас же брав. -Ой, затупив!
Короче, поїхала назад в Штати, а звідти шлють потрібну.
Буває й таке..
Людський фактор, на роботі часто з цим стикаюся. Якщо відразу інформацію не обробив то через дві три доби червоне пам'ятається помаранчевим а Американське легко може стати Японським. Людині притаманно забувати не дуже (на його думку звісно) важливі речі.

Нет записи прекраснее на свете, чем запись на компакт - кассете...
Ответ
А занотувати ж можна. Зібрав. Звірив. Ще раз звірив. Відправив. Отримала та сторона. Викреслив.)
"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Сашко, молодець вивчаєшь трохи українську мову - "Блукает. Но теперь я хоть знаю где именно." Smile)
Ще б якось запам'ятав би що не "на Украине" а "в Украине".

Ответ
(09-11-2017, 09:26 AM)rawavlad Написал: А занотувати ж можна. Зібрав. Звірив. Ще раз звірив. Відправив. Отримала та сторона. Викреслив.)
Звісно ж можна, і тільки так і треба робити, це і є так звана логістика але їй в Вашому випадку знехтували. Сам потрапляв в такі ситуації, краще не згадувати. Як на мене, погано в цій ситуації те, що за пересил платити доведеться.

Нет записи прекраснее на свете, чем запись на компакт - кассете...
Ответ
Добре те, що не доведеться. Ці вирати взяв на себе той, що затупив.)
(09-11-2017, 09:45 AM)Ниро Написал: Блукает...
Костя, воно й в російській є. Використовується лише не часто.)

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Небольшое пополнение, посмотрел в сети редкая кассета, решил и вам ее покозать..1979 год если я нечего не путаю..

Эскизы(ов)
       
Ответ
(09-11-2017, 01:49 PM)tisa007 Написал: Небольшое пополнение, посмотрел в сети редкая кассета, решил и вам ее покозать..1979 год если я нечего не путаю..
Все вірно, це 1979 рік.
Але дивіться що з ними далі буде:
http://mk90.net/forum/showthread.php?tid...4#pid36314
Ответ
Готовьтесь к разочарованию... процесс уже пошел понемногу. Лопнет пленка!
Ответ
Зато там шоколадка красивая, только не все деки ее прописывают нормально
Ушел в себя.
Ответ
Я за кассету милионов не выкладывал, купил в 2 раза ниже рынка, такчто если и лопнет погрущу но делать нечего.. Время берет свое..
Ответ
Под запись легкий подгон =)

Эскизы(ов)
   
Мой магазинчик http://audiotapes.kiev.ua/
Ответ
(09-11-2017, 09:24 PM)Slik Написал: Под запись легкий подгон ..
Мабуть джерело одне й те саме. А от мета різна)
   

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 635
  • 636
  • 637(current)
  • 638
  • 639
  • ...
  • 774
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
37 Гость(ей)

Мир аудиокассет4.2619