Опрос: Чи захопить штучний інтелект світ
Так
0%
Ні
100.00%
Коли небудь, але не зараз
0%
Всего
1 голос(ов)
100%
* Вы проголосовали за этот ответ.

Рейтинг темы:
  • 0 Голос(ов) - 0 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Штучний інтелект і ChatGPT для народу
#1
Попросив ChatGPT написати есе про компакт-касети. Думаю, до людини він не дотягує:

Компакт-касети - це історичний носій інформації, який використовувався для запису звуку. Винайдений в 1962 році фірмою Philips, компакт-касета стала дуже популярною серед музикантів, радіоаматорів та звичайних людей, які хотіли записати свої улюблені пісні з радіо або з платівок.

Компакт-касета складалася з двох магнітних стрічок, які були завернуті в пластикову оболонку. Запис здійснювався за допомогою магнітної головки, яка зчитувала або записувала звукову інформацію на магнітну стрічку. Ця технологія запису дозволяла зберігати звук високої якості, і компакт-касети швидко стали дуже популярними.

Однак, з появою новіших технологій запису та зберігання звуку, таких як CD, MP3 та стрімінгові сервіси, компакт-касети стали застарілими і більш не використовуються в повсякденному житті. Замість них, сучасні носії інформації використовують цифрові технології запису та зберігання звуку.

Один з таких носіїв - це CD (Compact Disc), який використовує лазерну технологію для запису та зчитування звукової інформації. Він забезпечує високу якість звуку, має більшу ємність та є менш вразливим до пошкоджень порівняно з компакт-касетами.

Інший носій - це цифрові файли в форматі MP3, які можуть зберігатися на комп'ютері, смартфоні або планшеті. Цей формат забезпечує високу якість звуку та має значно більшу ємність
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
#2
Так, думаю ви праві, якби це писала або казала людина то було б багато слів типу, емммм, еееее, нууу... і т.д. Доречі у мене одного виникала проблема що чат працював не коректно або взагалі не давав відповідь?
Ответ
#3
(26-04-2023, 10:37 PM)M1a2x3i4m5 Написал: Так, думаю ви праві, якби це писала або казала людина то було б багато слів типу, емммм, еееее, нууу... і т.д. Доречі у мене одного виникала проблема що чат працював не коректно або взагалі не давав відповідь?

У мене теж було. Якщо запитання недовге, тоді можна повторити запит, і ймовірно система з 2-ї чи 3-ї спроби відповість.
Але якщо запитання довге, система може просто "не переварити весь запит". Тоді краще видавати запити порційно.
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
  


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
1 Гость(ей)

Штучний інтелект і ChatGPT для народу00