Опрос: Мой автомобиль имеет коробку передач
ручного переключения
57.14%
автоматическую
42.86%
другой вариант
0%
Всего
14 голос(ов)
100%
* Вы проголосовали за этот ответ.

  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 39
  • Следующий 
Рейтинг темы:
  • 2 Голос(ов) - 5 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ветка автолюбителей
Крючек из проволоки длинный делай и лови...
Ушел в себя.
Ответ
Якщо надибаю десь у своїй квартирі проволоку - завтра буде рибалка Wink

Ще така дрібна халепа: хотів поміняти лампочки в кнопках на діоди - не зміг витягнути лампочки.
Треба майстер-клас проходити %)
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
(30-05-2015, 12:21 PM)Sirkon Написал: свободное ношение огнестрельного оружия решила бы эту проблему на корню.

А возможно назначение Саакашвили решить эту проблему и другие. Главное что бы всех не посадил....

Ответ
Гриша поищи на профильных форумах, типа таврия.орг.юа и т.д., там должно все быть...
Ушел в себя.
Ответ
Юра, дякую! Реально допогла твоя порада - витягнув. Там кріплення було зламане, усе трималось на клею.
У мене нові повторювачі є, в батьківському гаражі. Заберу - буду встановлювати.

А на профільному форумі я питання продублював - перша порада була - звернутись до СТО (браво, кеп), потім я сам натякнув на крючок.

Буду питати по кнопках: кришечку кнопки я витягував, але там лампочка ледь виглядає - не зміг пінцетом її витягнути.
Я в салон світлодіод поставив, на підсвічення номерів такі самі підуть, буду і лампочку і тріснувший плафон міняти. У верхньому стопі лампочки (5) вже поміняв - ефект не дуже - воно може й інтенсивне, але світло не так розсіюється, видно тільки основні пучки світла.
Ну і під кнопки світлодіоди є - хочу туди поставити, доки до панелі приладів не дійшов.
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
по-моєму кнопка розбирається, тра згадати (давненько не лазив), ввечері стареньку розберу - мож також допоможу або набери мене в годині восьмій вечора - нагадай (098-419-11-69, 066-250-48-05)
Ушел в себя.
Ответ
Юра, дякую! Нагадувати не буду - дочекаюся твого натхнення Wink
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
Кидаю хаотично фотки, будуть питання - свисти - зможу, підкажу
                                   
Проте мені попалася з світлодіодом, тому може й не фонтан ті фотки...
Зібрав - робить, чого й тобі бажаю Smile

Эскизы(ов)
   
Ушел в себя.
Ответ
(09-06-2015, 08:01 PM)YURCO Написал: ..будуть питання - свисти - зможу, підкажу
Юра, підкажи дівчині з житомирських лісів, що не так ..
   

"коллекционирование - это ригидный мозг в поисках материальной пищи, пожирающий объекты культурного наследия, как правило, без разбора и с единственной только целью - заполнить пустоты своей души, заменить неопределенность будущего стабильным накопительством в настоящем"
Ответ
Юра, поясни мені що це за кнопка з зеленим трикутничком? З червоним зрозуміло, то аварійка, чи я помиляюсь?
Ответ
Володя, в нас нема такої синьої машинки з синіми шортиками Smile
Сергію, то в мене жабка на коробці видовбувалася і я поставив кнопочку вмикання освітлення заднього ходу... ЧЕРВОНУ, таку як і аварійка, але перевернуту ... шоб не путать Smile
Ушел в себя.
Ответ
(10-06-2015, 11:12 AM)YURCO Написал: Сергію, то в мене жабка на коробці видовбувалася і я поставив кнопочку вмикання освітлення заднього ходу... ЧЕРВОНУ, таку як і аварійка, але перевернуту ... шоб не путать Smile
А, то ти полюбляєш поприколюватися на світлофорах вмиканням вогнів заднього ходу Smile

Ответ
угу, + до того додатково до них одну просту протитуманку на фаркоп добавив і в купі із задніми протитуманками (червоними штатними) виходить гарно Smile
Ушел в себя.
Ответ
Дякую, Юра!
Люксова панелька, класно!
Я наївний, думав, що можна не витягаючи, просто знявши кришку. Значить буду тягнути Wink дякую!
Купив герметик - тепер у мене повний комплект, щоб міняти підсвітку номерів (плафон тріснув) і повторювачі поворотів).
068 700 59 12
095 072 89 61
email:  g[Изображение: 16px-At-sign.png]mk90.net
Ответ
Підсвітка номерів - то вічний гемор, відразу бери сврдла по металу на 3,4,5 мм - ржаві гвинти тра висвердлювати + нові гвинти, бо якщо ці висвердлиш, то усьо ... Smile тю-тю...
Ушел в себя.
Ответ
  
  •  Предыдущий
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 39
  • Следующий 


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему:
14 Гость(ей)

Ветка автолюбителей52