MK90 Мир аудиокассет и Hi-Fi - Форум

Полная версия: А что сейчас звучит из твоих динамиков???
Вы просматриваете упрощённую версию нашего контента. Просмотр полной версии с полным форматированием.

Sirkon

(29-07-2015, 09:09 PM)YURCO Написал: [ -> ]Ключи візьми!!!! Smile
Навіщо?!? Без них веселіше буде!!! Big GrinBig GrinBig Grin
Володя, я такого не міг сказати - перебрані й записані усі альбоми (вибірково), то ти напевне зплутав із моєю думкою, що Коен не є автором, на якому слід тестувати касети. Тут думка в мене не змінилася - матеріал чудовий, але динамічні можливості повністю не розкриє, імхо Smile
(29-07-2015, 09:32 PM)Sirkon Написал: [ -> ]
(29-07-2015, 09:09 PM)YURCO Написал: [ -> ]Ключи візьми!!!! Smile
Навіщо?!? Без них веселіше буде!!! Big GrinBig GrinBig Grin

Людина тільки потяглася "до прекрасного", а такими темпами до епічного 92-го не дійде Smile))
(29-07-2015, 09:36 PM)YURCO Написал: [ -> ]Людина тільки потяглася "до прекрасного", а такими темпами до епічного 92-го не дійде Smile))
Нi Друже, 87 я можу слухати цiлком, вiд початку до кiнця, А з 88-го хочеться зробити вибiрку.
Якось так...
Porcupine Tree Stupid Dream

Дивно...
Тоді з часом тебе можуть влаштувати й перші "некомерційні", прямі, брутальні й скандальні альбоми Smile

Sirkon

Shy

Sirkon

Лежу з обіду з температурою майже під 38 і, не повірите, слухаю Боні еМ...
Оце вірусяку хапанув! Big Grin
ps Відправлень сьогодні не зробив, надішлю посилки як одужаю - завтра -післязавтра Sad Вибачаюся...
А я ось хочу щось послухати, але не можу, бо маю в дома невеликий рейвах Smile Виглядає все десь так
То бери он той чорно-червоний Мановар та й не парся Smile
Який з них ? Wink

Sirkon

(04-08-2015, 09:48 PM)ironman71 Написал: [ -> ]Який з них ? Wink

Вмикай обидва - зроби собі квадрофонік Big Grin
(04-08-2015, 08:58 PM)ironman71 Написал: [ -> ]А я ось хочу щось послухати, але не можу, бо маю в дома невеликий рейвах Smile Виглядає все десь так

Це не рейвах, це творчий безлад Wink
ото ж. тезка, що ти їх наплодив, а тепер сидиш і міркуєш який же послухати ? Smile
(04-08-2015, 08:58 PM)ironman71 Написал: [ -> ]А я ось хочу щось послухати, але не можу, бо маю в дома невеликий рейвах Smile Виглядає все десь так

Я б сказав,що це дуже приємний рейвах! А я слухаю зараз PINK FLOYD-The Wall, 2CD, Japan. Коменти,думаю,зайві.Smile
(05-08-2015, 07:30 AM)YURCO Написал: [ -> ]ото ж. тезка, що ти їх наплодив, а тепер сидиш і міркуєш який же послухати ? Smile

прикінь, завтра маю получити ще паку Менуорів, різних видань, ото буду репу чухати що послухати. До речі, не в якості реклами, маю дублі Wink мож тра ?
СіДі не поважаю, вінілокрута не маю, слухаю лише касети, тому напевне неактуально, хоч і кортить фірмовий продукт від Них мати в колекції, до того ж з баблом вері сумно, висновок - айм соррі - вимушений з великою вдячністю відмовити Smile
Отримав вчора паку Мануорів, про яку говорив в гілочці (сфотаю взавтра, бо здох кумулятор Smile). поставив амера Fighting the World (мав німця, але цей кашерніше). слухаю вже другу сторону (Holy War), сижу в шортах, правда без майки. потрібно вивести погуляти собаку, й боюсь. По просту, не має поруч кума з запасними ключами Smile ото Віталя налякав Smile